Artykuł sponsorowany Jakie elementy powinny znaleźć się w garderobie?

Jakie elementy powinny znaleźć się w garderobie?

Wyposażenie wnętrza w dobrze prezentujące się i dopasowane do potrzeb użytkowników meble pozwala na uatrakcyjnienie aranżacji, ale także przesądza o funkcjonalności pomieszczeń. Wśród elementów, których nie może zabraknąć, znajdą się również meble do przechowywania, dobrane tak, by były w stanie pomieścić niezbędne w codziennym życiu przedmioty. W przypadku ubrań najlepszym wyjściem okaże się zwykle zdecydowanie się na zamówienie garderoby.

Co powinna oferować garderoba?

Znalezienie rozwiązania pozwalającego na komfortowe przechowywanie ubrań nie jest łatwe, ponieważ w grę wchodzi tu zarówno konieczność wygospodarowania wystarczającej ilości miejsca, jak i zagwarantowanie sobie łatwego dostępu oraz zapobieganie ich zabrudzeniom, czy zagnieceniom. Sposobem sprawdzającym się najlepiej, jest wybudowanie pojemnej, estetycznej i wygodnej w użytkowaniu garderoby. W Toruniu ich projektowaniem zajmuje się firma Wonder Home. Warto jednak pamiętać, że o funkcjonalności oraz poziomie oferowanego komfortu zadecydują elementy, które złożą się na organizację i wyposażenie wnętrza.

Wyposażenie garderoby – co będzie najbardziej przydatne?

Czynnikiem mającym duży wpływ na możliwość optymalnego wykorzystania garderoby będzie jej rozmiar, jeszcze istotniejsze okaże się jednak dobre zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. W garderobie nie powinno zabraknąć miejsca na umieszczenie ubrań przechowywanych na wieszakach, takich jak bluzki, koszule, sukienki, spodnie, a także garsonki albo garnitury. Dobrze, jeżeli uda się też w ten sam sposób powiesić okrycia wierzchnie – płaszcze i kurtki. Duże znaczenie ma też wystarczająca liczba półek, na których będą rozłożone swetry, t-shirty czy ubrania sportowe. Potrzebne okażą się ponadto szuflady na skarpety i bieliznę, a także wszelkiego rodzaju dodatki od rękawiczek po szaliki. Jeżeli chodzi o wyposażenie ułatwiające korzystanie z garderoby, to dobrym wyborem są pantografy, pozwalające na wieszanie ubrań również na większych wysokościach, jak również wysuwane kosze i półki czy bardzo praktyczne organizery do szuflad. Sprawdzą się też specjalne uchwyty na buty. Firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i przygotowywaniu garderób, jest Wonder Home. Oferuje ona również projektowanie kuchni, łazienek i pokojów dziennych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter