Artykuł sponsorowany Jak firma KKS Steel może pomóc przy aranżacji wnętrza?

Jak firma KKS Steel może pomóc przy aranżacji wnętrza?

Aranżacja wnętrza domowego to zadanie, któremu właściciele przestrzeni mieszkalnej nierzadko poświęcają wiele czasu. Wszystko za sprawą chęci połączenia oryginalności z funkcjonalnością oraz ponadczasowością. Okazuje się, że kluczem do aranżacyjnego sukcesu jest wykorzystanie nietuzinkowych, a jednocześnie trwałych materiałów, które można znaleźć w ofercie firmy KKS Steel z Poznania.

Wykorzystanie nietypowych materiałów w aranżacji wnętrz

Warto zacząć od klimatów industrialnych, które od kilku lat skutecznie kradną serca wnętrzarskich pasjonatów. W tym wnętrzu królują przede wszystkim mocne, surowe materiały. Zalicza się do nich między innymi rury ze stali kwasoodpornej, które mogą być podstawą konstrukcji regału przelotowego lub też stelażem okrągłego stołu w kuchni czy też stolika kawowego w salonie. Z rur ze stali kwasoodpornej można stworzyć również oryginalny wieszak na kurtki.

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę również na potencjał blachy perforowanej. Niezwykle trwały materiał to doskonałe tworzywo do stworzenia osłony starego grzejnika, która wzbogaci nie tylko loftową aranżację, ale również wnętrza minimalistyczne, eklektyczne, czy w stylu vintage. Blacha perforowana może być wykorzystana także do wykonania przepierzenia pomiędzy kuchnią a salonem.

Zarówno rury ze stali kwasoodpornej, jak i blachę perforowaną można zakupić w hurtowni KKS Steel z Poznania. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom szeroki wybór jakościowych materiałów, a dodatkowo przycięcie ich na wybrany wymiar. W nietuzinkowych aranżacjach warto zadbać również o nietypowe dekoracje – z powodzeniem można je wykonać samodzielnie. Oryginalną ozdobą będzie na przykład lampa na stelażu wykonanym z rurek, a także własnoręcznie splecione makramy.

Jak zadbać o to, aby aranżacja była oryginalna?

Przede wszystkim nie warto podążać ślepo za obecnymi trendami. Po pierwsze dlatego, że moda szybko się zmienia, a po drugie dlatego, że kierowanie się wytycznymi projektantów wnętrz to pewność tego, że wnętrze nie będzie wyglądać oryginalnie. Właśnie z tego względu warto zdecydować się na wykorzystanie ponadczasowych, a jednocześnie nietypowych materiałów, które sprawią, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Aranżacja mieszkania powinna być odzwierciedleniem potrzeb, a jednocześnie charakterów domowników. Warto więc postawić na rozwiązania, które spełniają oczekiwania właścicieli przestrzeni, łącząc je ze sobą jednym motywem kolorystycznym lub też stylistyczny. Dzięki temu wykończone wnętrze będzie synonimem estetyki, funkcjonalności i oryginalności.

Opracowanie:

KKS Steel Sp. z o.o.

Kostrzyn , Warzywna 13

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas