Artykuł sponsorowany Etapy realizacji zlecenia na wykonanie mebli na wymiar

Etapy realizacji zlecenia na wykonanie mebli na wymiar

Decydując się na zakup mebli na indywidualne zamówienie, mamy nieograniczony wybór – możemy przebierać wśród materiałów, z których mogą zostać wykonane, modyfikować ich rozmiar, układ oraz kolor. Zlecenie wykonania mebli na wymiar to znakomita opcja  zarówno dla wymagających mieszkańców, jak i profesjonalnych projektantów.

Dla kogo kierowana jest oferta wykonania mebli na wymiar?

Zakup odpowiednich mebli do naszych pomieszczeń staje się czasami dużym problemem. Szczególnie w kuchni odpowiednie ich dopasowanie jest nie lada wyzwaniem, dlatego dla wielu użytkowników nowych mieszkań opcja wykonania mebli idealnie na wymiar jest trafnym rozwiązaniem. Zajmują się tym profesjonalne firmy, a przez cały proces konfiguracji można przejść w domu, siedząc przed komputerem podłączonym do Internetu – twierdzi specjalista z firmy Ewodd sp. z o.o., która zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar.

Jeżeli chcesz stworzyć idealny mebel do swojego mieszkania, zgłoś się do profesjonalistów, którzy zajmą się zarówno doradztwem, jak i montażem oraz transportem zamówionych mebli. Na stronie firmy Ewodd sp. z o.o. znajduje się przejrzysty konfigurator, który poprowadzi cię przez każdy etap dopasowywania odpowiedniego mebla do twojego mieszkania. W ofercie znajdują się regały, półki, kubiki, stoły oraz blaty.

Jak stworzyć idealny mebel za pomocą specjalnego konfiguratora?

Po wyborze elementu dostosowujemy jego podstawowe dane dotyczące wysokości, szerokości i głębokości oraz materiał, z którego ma być wykonany, a następnie przechodzimy do okna, w którym określamy ilość oraz wpisujemy ewentualne uwagi dotyczące zamówienia. Jeżeli po drodze pojawi się jakikolwiek problem związany z projektem, pomiarem wnętrza, skonfigurowaniem mebla, zamówienia go, montażem w pomieszczeniu lub po prostu z wdrożeniem twoich rozwiązań do systemu, firma Ewodd sp. z o.o. oferuje profesjonalne doradztwo dostępne pod numerem telefonu i adresem e-mail.

Dodatkowymi usługami, jakie proponuje firma Ewodd sp. z o.o. są: montaż oraz transport wybranych mebli. Każde zamówienie posiada specjalną instrukcję, ale eksperci są w stanie dostarczyć i złożyć meble w każdym miejscu w Polsce. Aby ustalić warunki montażu oraz dostawy elementów, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo. Wszystkie produkty przywożone są kurierem lub własnym transportem po uprzednim wskazaniu miejsca i pory dnia.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas