Materiał Partnera Dlaczego warto zdecydować się na rolety dzień-noc?

Dlaczego warto zdecydować się na rolety dzień-noc?

Rolety dzień-noc to inne spojrzenie na rolety, które zaskakuje swoją funkcjonalnością i pomysłowością. Rolety te szybko zyskały dużą popularność i nic dziwnego, skoro dzięki zastosowaniu naprzemiennych pasów transparentnych i przyciemniających dają możliwość operowania ilością światła dziennego, jaką chcemy wpuścić do mieszkania. Sprawdźmy, co jeszcze oferuje nam to rozwiązanie.

Czym wyróżniają się rolety dzień-noc?

Szczególnie w okresie wiosenno-letnim, gdy dzień staje się dłuższy, a wpadające do domu promienie słoneczne są coraz intensywniejsze, zaczynamy myśleć o jakimś rozwiązaniu, które zapewniłoby trochę cienia i ochłody w mieszkaniu. Cechą charakterystyczną rolet typu dzień i noc, jest to, że dają możliwość płynnej regulacji transparentnych pasów między sobą. Przestawianie ich pozwala dopasować wymaganą ilość światła w pomieszczeniu.

Rolety te można całkowicie zwinąć, rozwinąć, a nawet ustawić ich przyciemniające pasy na równi ze sobą, całkowicie rozjaśniając wnętrze. Rolety dzień i noc stanowią świetne połączenie estetyki rolet materiałowych, funkcjonalności żaluzji aluminiowych oraz zwiewności i delikatności zasłon. Rolety te znajdziemy w ofercie dystrybutora osłon okiennych Sunstyle Systems z Łodzi, którego usługi charakteryzują się fachową obsługą, profesjonalnym doradztwem, pomocą w montażu oraz konkurencyjnymi cenami.

Zalety rolet dzień-noc

Rolety dzień-noc są idealne zarówno do pomieszczeń z niewielkimi, jak i z dużymi przeszkleniami. Umożliwiają dowolne sterowanie dopływem promieni słonecznych, które wpadają do pomieszczenia - nie ma przy tym konieczności podnoszenia rolet. To także możliwość stworzenia wyjątkowego designu i idealnego wkomponowania w każdy styl. Pasiasta roleta sama w sobie stanowi dekorację, nie są już konieczne inne detale takie, jak firanki. Ponadto dają możliwość częściowego lub całkowitego przysłonięcia okien. Ten typ rolet cechuje się łatwością w montażu i demontażu, czyszczeniu, a także w obsłudze.

Warto także pamiętać, że rolety typu dzień i noc dają możliwość dowolnego ustawienia ich na oknie. Mogą występować w formie wolnowiszącej, być przykręcone do ramy okiennej lub ściany nad oknem, na zaczepach, a nawet na kasecie, do której „chowa” się materiał rolety. Dzięki temu każdy może znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie. Oferta rolet dzień-noc to również bogata kolorystyka i wzory, dlatego dobranie rozwiązania pasującego do wystroju pomieszczenia jest bardzo łatwe i nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas