Materiał Partnera Ciekawe dodatki do luksusowych łazienek

Ciekawe dodatki do luksusowych łazienek

Marzy Ci się luksusowa łazienka stworzona z myślą o Tobie i Twoich potrzebach? Chcesz, aby jej aranżacja była niepowtarzalna i zaskakiwała swoim wyglądem, a jednocześnie doskonale sprawdzała się w praktyce? Wybierz ozdobne krany z drewna. Jeśli masz wątpliwości co do takiego rozwiązania lub jeszcze się z nim nie spotkałeś, ten artykuł jest dla Ciebie. Przeczytaj i sprawdź, dlaczego warto postawić na drewniane baterie łazienkowe.

Krany z drewna – luksus natury

Drewniana armatura? Czy to na pewno jest dobry pomysł? Z całą pewnością odpowiadamy – tak! Kran z drewna to doskonałe rozwiązanie zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. A zatem zapewni nam luksus w pełnym wymiarze – będzie cieszyć nasze oczy niepowtarzalnym wyglądem, a przy tym dobrze i długo nam służyć.

Drewniane krany powstają ze specjalnie wybranych gatunków drewna, które następnie poddawane jest długotrwałemu procesowi suszenia oraz odpowiedniej obróbce. Procesy te dodatkowo wpływają na jego trwałość i wytrzymałość. Krany z takich materiałów jak dąb europejski, orzech amerykański, mahoń afrykański, dąb bagienny czy palisander, tworzone ręcznie przez doświadczonych fachowców, stanowią doskonałe i luksusowe rozwiązanie na długie lata.

Dlaczego jeszcze warto wybrać drewniany kran?

Drewniane baterie to dodatek, który sprawdzi się w różnych aranżacjach łazienek.

Drewno należy bowiem do materiałów o charakterze uniwersalnym. W praktyce oznacza to, że krany z niego wykonane mogą stanowić w naszej łazience zarówno focal point, czyli punkt centralny, jak i subtelny dodatek, który idealnie wpisze się w jej styl. W nowoczesnych, surowych aranżacjach architektonicznych drewniane baterie w łazienkach mogą również skutecznie ożywić wystrój i wraz z elementami wykonanymi z metalu i szkła nadać im luksusowego charakteru. Ponadto jako materiał naturalny drewno świetnie będzie komponowało się z innymi materiałami pochodzenia naturalnego takimi jak np. kamień – podpowiada nasz rozmówca z firmy GREEN HOME DESIGN, która jako pierwsza na świecie stworzyła niepowtarzalną kolekcję drewnianych baterii łazienkowych.

Poza niepodważalnymi walorami estetycznymi, krany z drewna gwarantują najwyższą jakość i wysoki stopień trwałości. Jak już wcześniej wspominaliśmy, baterie tego typu powstają z najlepszych gatunków drewna i przy wykorzystaniu metody ręcznej. Najlepszy surowiec w połączeniu z tradycyjną metodą produkcji, wzbogaconą o najnowsze technologie nie może dać innego rezultatu niż najlepszy z obecnie możliwych.

Na koniec ważna informacja dla tych wszystkich osób, które oprócz luksusu cenią sobie indywidualny charakter swoich wnętrz. Decydując się na krany z drewna mamy możliwość wyboru spośród wielu dostępnych gotowych modeli baterii umywalkowych, wannowych i prysznicowych, a także możemy stworzyć wraz ze specjalistami, takimi jak nasz rozmówca, swój własny, indywidualny projekt.

Podziel się