Artykuł sponsorowany Bogaty wybór artykułów ogrodniczych – oferta sklepu Mazurska Kraina

Bogaty wybór artykułów ogrodniczych – oferta sklepu Mazurska Kraina

Czym odznacza się dobry sklep, oferujący artykuły ogrodnicze? Przede wszystkim bogatym asortymentem, dopasowanym do potrzeb klientów. Zarówno hobbystów i hobbystek jak i zawodowców pracujących z różnymi roślinami. Poza tym, zatrudnia wykwalifikowanych pracowników doradzających kupującym. Oba wspomniane kryteria spełnia firma Mazurska Kraina. Dlatego też warto poznać szczegóły jej oferty.

Dobrze zaopatrzone centrum ogrodnicze

Właścicielką sklepu Mazurska Kraina jest Anna Gnaczyńska. Prowadzona przez nią firma mieści się w Iławie w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmuje się sprzedażą wyrobów niezbędnych przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów. W ofercie znajdują się również artykuły pszczelarskie. Należy do nich między innymi:

  • odzież ochronna,

  • kapelusz z siatką,

  • dłuto pasieczne,

  • podkurzacz do odymiania.

Warto nieco rozwinąć kwestię ubrań dla pszczelarzy dostępnych w sklepie. Kombinezony powstały z drelichu, który przepuszcza powietrze i daje swobodę ruchów. Mają stonowane kolory, dzięki czemu nie drażnią ani nie wabią pszczół. Rzecz jasna nie można zapominać o tym, że bardzo dobrze chronią przed użądleniami.

Oferta sklepu ogrodniczego

Co jest najważniejszą dekoracją każdego ogrodu, bez względu na jego wielkość? Oczywiście przeróżne, piękne rośliny. Dlatego też, w sklepie Mazurska Kraina można kupić nasiona gatunków jedno i dwuletnich, bylin oraz warzyw. Kolejny punkt oferty opisuje przedstawicielka firmy z Iławy:

- Ważną częścią naszego asortymentu są nasiona traw w odmianach trawnikowych i pastwiskowych. Podzieliliśmy je ze względu na rodzaj gleby, na której będą najlepiej rosły. To ułatwia wybór odpowiedniej mieszanki. Ponadto oferujemy nasiona zbóż.  

Co jeszcze sprzedaje firma należąca do Anny Gnaczyńskiej? Środki ochrony roślin zabezpieczające uprawy przed chorobami i insektami. I to nadal nie koniec propozycji sklepu.

Bez kolejnych artykułów, z nasion wymienionych powyżej, nie wyrosną zdrowe kwiaty czy trawy. Należy do nich chociażby żyzna ziemia ogrodowa. Do dyspozycji klientów Mazurskiej Krainy są też nawozy dopasowane do potrzeb różnych gatunków roślin. Razem z nimi można nabyć wysokiej jakości:

  • narzędzia ogrodnicze i zraszacze,

  • folie i siatki ogrodzeniowe,

  • doniczki w wielu rozmiarach,

  • artykuły mleczarskie.

Czas na krótkie podsumowanie naszego artykułu. Przedstawiana firma dysponuje bogatą ofertą, która zadowoli każdego ogrodnika. To oraz wiedza i doświadczenie jej pracowników sprawia, że spełnia wszystkie kryteria dotyczące dobrego sklepu ogrodniczego. Zatem zdecydowanie warto odwiedzić jej siedzibę.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas