Artykuł sponsorowany Bogaty asortyment solidnych produktów – firma Merkury Akcesoria meblowe Sp. z o.o.

Bogaty asortyment solidnych produktów – firma Merkury Akcesoria meblowe Sp. z o.o.

Chcesz zaopatrywać się w wysokiej jakości akcesoria meblowe i poszukujesz odpowiedniego miejsca, które spełni Twoje wymagania? Interesuje Cię wyposażenie kuchni lub uchwyty meblowe, albo prowadnice? Dobrym wyborem będzie odwiedzenie sklepu Merkury Akcesoria meblowe Sp. z o.o., która nie tylko gwarantuje obsługę klienta na wysokim poziomie, ale także szeroki zakres solidnych produktów, których potrzebujesz.

Fachowe doradztwo

Akcesoria, które są doskonale dostosowane do najnowszych trendów i wymagań rynku oferuje założona w 2013 roku firma prosto z Nowego Targu. Bogaty asortyment, który można znaleźć w Merkury Akcesoria meblowe Sp. z o.o. to połączenie jakości oraz solidnego wykonania. Swoją ofertę zakład kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, na przykład stolarzy.

Jak mówi jeden ze specjalistów pracujących w sklepie:

Do każdego naszego konsumenta trafiają niezawodne produkty wysokiej klasy. Oferujemy asortyment prosto od znanych oraz cenionych producentów, wśród których warto wymienić Aluprofil, Rehau, Thermoplast, Hettich, FGV, Blum i GTV. Służymy radą oraz odpowiednią pomocą, dzięki bogatemu doświadczeniu oraz kwalifikacjom.

Oferowane produkty

W ofercie sklepu można znaleźć wiele wysokiej jakości akcesoriów. Są to przede wszystkim uchwyty meblowe – krawędziowe, standardowe, dziecięce, wpuszczane i skórzane. Asortyment zawiera również listwy przyblatowe, zawiasy do szafek oraz prowadnice: łożyskowe, kulkowe i rolkowe. Warto zwrócić uwagę na nogi i nóżki meblowe, a także szuflady samodomykające się.

Dodatkowo oferta sklepu obejmuje też wysokiej klasy materace do łóżek różnego rodzaju. Są bardzo wytrzymałe oraz estetycznie wykonane. Wybierać można wśród różnych wariantów materiałowych oraz rozmiarów. Istnieje również możliwość zamówienia materaca o niestandardowych rozmiarach. Firm oferuje też kółka meblowe, wkłady do szuflad i żaluzje meblowe. Kupić tam można również stelaże do łóżek i odbojniki.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas