Artykuł sponsorowany Altany i meble polecane do ogrodu

Altany i meble polecane do ogrodu

Wybudowałeś dom, a wokół niego znajduje się niezagospodarowany teren? Chcesz odświeżyć swoją przestrzeń ogrodową, ale nie wiesz w jaki sposób? Jesteś w dobrym miejscu!  Sprawdź, jakie są najbardziej polecane meble i elementy architektury małej, które z korzyścią dla całej rodziny można wprowadzić do ogrodu.

Altany wypoczynkowe o kształcie heksagonalnym

Koszt wybudowania lub montażu gotowej altany ogrodowej najczęściej nie przekracza około 5 tysięcy złotych. Jest to niebywała atrakcja, dzięki której można spędzać czas na zewnątrz niezależnie od tego, czy na panuje mocne słońce, czy też pada deszcz. Altana może stanowić reprezentacyjne miejsce w ogrodzie i być wykorzystywana podczas spotkań lub grillowania z przyjaciółmi. Altany są całoroczne i zachwycają funkcjonalnością! Oferuje je między innymi dystrybutor mebli ogrodowych Sosenka, który przyjmuje zamówienia na różnego rodzaju meble do ogrodu.

Leżaki, huśtawki i domki dla dzieci

Leżaki lub solidne, drewniane leżanki to doskonały wybór do każdego ogrodu, w którym znajduje się staw kąpielowy, basen lub drewniana balia. Sprawdzają się również w przypadku osób, które lubią się opalać w lecie lub spędzają dużo czasu w ogrodzie, np. pilnując bawiących się dzieci. Dla najmłodszych świetnym wyborem do ogrodu będą huśtawki – w formie ławek lub tradycyjne, a także domki – do montażu samodzielnego nad ziemią lub połączone z niewielkim placem zabaw, łączącym ściankę do wspinaczki, zjeżdżalnię, huśtawki oraz piaskownicę. Zaaranżowanie ogrodu w sposób przyjazny dla dzieci to inwestycja w prawidłowy rozwój i ruch na świeżym powietrzu!

Praktyczne komplety wypoczynkowe

Komplety wypoczynkowe do ogrodu najczęściej składają się z:

  • ławek, wraz z dużym stołem grillowym do jedzenia,

  • kilkuosobowej sofy i dodatkowych foteli oraz stolika,

  • pojedynczych lub podwójnych krzeseł oraz blatu,

  • dodatkowych akcesoriów takich jak taborety czy stoliki kawowe.

Elementy, które wchodzą w skład zestawu, będą zależne od wybranego wariantu lub tego, co chcielibyśmy zobaczyć w swoim ogrodzie. Wybierając komplety, należy wziąć pod uwagę to, ilu członków rodziny zamieszkuje dom oraz jaka była największa ilość gości w ciągu ostatnich kilku lat – pozwoli to dobrać odpowiednią ilość miejsc siedzących do potrzeb.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter