Artykuł sponsorowany 3 powody, dlaczego warto skorzystać z usług dekoratora wnętrz

3 powody, dlaczego warto skorzystać z usług dekoratora wnętrz

Chcesz wykonać generalny remont mieszkania lub domu, a może planujesz zainwestować w zmianę aranżacji siedziby swojej firmy? Zamiast zastanawiać się, w jaki sposób wykończyć pomieszczenia, by były eleganckie, modne oraz funkcjonalne, możesz powierzyć to zadanie profesjonalnym dekoratorom wnętrz. W naszym artykule wskażemy Ci 3 najważniejsze powody, dlaczego warto skorzystać z usług doświadczonego projektanta.

Usługa projektowania wnętrz obejmuje wiele różnych działań, takich jak: stworzenie gotowego projektu pomieszczenia, doradztwo w zakresie wyboru najlepszych materiałów oraz bieżąca współpraca z firmą wykończeniową i kontrola efektów jej pracy. Dzięki tak rozbudowanemu wsparciu inwestorzy oszczędzają swój czas i pieniądze, mając do dyspozycji wiedzę oraz doświadczenie dekoratora, obeznanego z najnowszymi, dostępnymi na rynku materiałami, trendami i technologią wykończenia wnętrz.

Wybór najlepszych rozwiązań

Wykwalifikowani pasjonaci aranżacji wnętrz to pasjonaci, którzy stale monitorują pojawiające się na rynku wnętrzarskim nowe style, materiały oraz regulacje prawne, dotyczące różnych aspektów wykończenia wnętrz. Nawiązując współpracę z dekoratorem, już na etapie projektu otrzymujesz wiele cennych wskazówek oraz podpowiedzi, jakie rozwiązania warto zastosować, by osiągnąć zakładany efekt wizualny i nie przepłacić za materiał lub robociznę. Specjalista stworzy projekt wnętrza na podstawie wywiadu z Tobą oraz wizji lokalnej na miejscu, a następnie przedstawi Ci swoje koncepcje, oparte o gruntowną znajomość materiałów budowlanych, instalacyjnych oraz elementów wyposażenia.

Oszczędność czasu

Dekorator wnętrz to specjalista, którego zadaniem jest zarówno wykonanie gotowej propozycji wystroju, jak i monitorowanie przebiegu prac wykończeniowych, by zakończyły się w terminie, według planu oraz założeń inwestora – podkreśla Marzanna Kozłowska z firmy Bajart - Nastrojowe Wnętrza, świadczącej kompleksowe usługi w zakresie aranżacji domów, mieszkań i obiektów komercyjnych. – Wsparcie firmy projektowej pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas na każdym etapie realizacji: nie musisz bowiem samodzielnie rysować szkiców wnętrza, wybierać materiałów i kontrolować podwykonawców, by ostateczny rezultat ich pracy pokrywał się z Twoimi oczekiwaniami.

Oszczędność budżetu

Wynajem firmy do projektowania wnętrz wielu inwestorom wydaje się zbędnym wydatkiem, jednak już w trakcie opracowania koncepcji wystroju pomieszczeń nierzadko okazuje się, że stworzenie spójnej, stylowej aranżacji to zajęcie ponad ich siły, a jego efekty są niezadowalające. Nieznajomość specyfiki różnych materiałów, technik wykończeniowych i niedokładnie wykonane szkice projektu powodują często kosztowne straty, liczne usterki oraz nieporozumienia z firmą remontową, skutkujące koniecznością wykonania wielu poprawek w trakcie robót.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas