Artykuł sponsorowany Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Transport materiałów sypkich jak piasek, żwir, tłuczeń czy ziemia wymaga specjalistycznych pojazdów oraz wiedzy. Nie jest to łatwy proces i należy spełnić wiele norm, aby bez problemu przewieźć materiał do klienta. Nasza firma od 2008 roku zdobyła wiedzę i doświadczenie potrzebne w tej branży, czego dowodem są liczni zadowoleni klienci. Zapraszamy również firmy budowlane jak i osoby indywidualne do wypożyczenia sprzętu!

Firma Jankes to przedsiębiorstwo, którego domeną jest transport specjalistyczny oraz wynajem sprzętu. Od ponad 10 lat realizujemy zlecenia dla klientów z Legnicy, Strzelnicy, Świdnicy, Wrocławia, Środy Śląskiej, Dzierżoniowa, Ząbkowic Śląskich oraz Oławy. Wielu klientów ceni sobie nasze profesjonalne podejście do zlecanych nam zadań oraz specjalistyczny sprzęt i wraca do nas regularnie. Realizujemy również jednorazowe zamówienia.

Przewóz materiałów sypkich

Naszą specjalizacją jest przewóz materiałów sypkich. Zdajemy sobie sprawę, że jest to jeden z najczęściej transportowanych materiałów przy budowach domów, remontach dróg czy do produkcji przemysłowej. Nasz tabor składa się z wysokiej klasy pojazdów marki Scania o ładowności od 18 do 25 ton. Te samochody ciężarowe z czterema osiami i zabudowaną wywrotką to bardzo przydatny pojazd budowlany, dzięki czemu możemy oferować usługi na wysokim poziomie. Flota samochodowa dzięki swojemu zróżnicowaniu pozwala nam spełniać różne i niestandardowe potrzeby i zlecenia ze strony klientów. Co więcej transport jest cały czas monitorowany! Oferujemy Państwu przewóz między innymi:

  • Piasku,
  • Żwiru,
  • Ziemi,
  • Tłucznia
  • Pozostałego kruszywa budowlanego.

W przypadku potrzeby przewozu innego materiału zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów. Posiadamy niezbędne doświadczenie w dostawie materiałów sypkich do zakładów produkcyjnych, hut, odlewni oraz bezpośrednio na place budów.

Pozostałe usługi i wynajem maszyn

Nasza firma oferuje wynajem sprzętu rolniczego, jak również usługi przy wykorzystaniu koparki kołowej. W przypadku, gdy nie potrzebują Państwo usług całej ekipy budowlanej a jedynie interesuje Was wyburzenie budynku, pomieszczenia gospodarczego, altany lub wykop np. stawu czy basenu, przygotowanie miejsca pod fundamenty domu- zapraszamy do skorzystania z naszej firmy! Zajmiemy się również utylizacją urobku, więc nie muszą się Państwo martwić i zajmować dodatkowymi czynnościami związanymi z wykopem czy wyburzeniem. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na transport odpadów własnymi samochodami! Podobnie, jeśli potrzebujecie Państwo maszyny rolniczej do pracy na swojej działce lub koparko-ładowarki zapraszamy do wynajmu specjalistycznego sprzętu od naszej firmy!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas