Artykuł sponsorowany Zanim podziurawisz ściany i zniszczysz drogie kafelki – zaopatrz się w odpowiedni sprzęt do cięcia betonu i terakoty.

Zanim podziurawisz ściany i zniszczysz drogie kafelki – zaopatrz się w odpowiedni sprzęt do cięcia betonu i terakoty.

Najgorszy jest domowy remontowiec entuzjasta. Nie ma odpowiednich narzędzi, a swoją wiedzę czerpie jedynie z filmików pseudo-instruktażowych YouTube. Ma za to zapał i w budowlanym szale zapomina o wielu istotnych rzeczach związanych z remontem. Nie zna rozkładu przewodów elektrycznych w ścianach, nie dba o zabezpieczenie podłóg i mebli. Z wiertarką (im większa, tym lepsza frajda) rusza do walki z materią. To nie jest dobry pomysł...

Dlaczego warto dobrze przygotować się do remontu?

Laik remontowiec to prawdziwe nieszczęście. Może spowodować więcej szkód, niż pożytku. Nie posiada odpowiednich narzędzi, korzysta z pseudo poradników i kompletnie nie zna konstrukcji swojego mieszkania. Gdy taki entuzjasta wyruszy do pracy bez odpowiednich narzędzi, które mógłby mu zapewnić profesjonalista jak Base Sp. z o.o. Elektronarzędzia do cięcia betonu, zniszczenia i straty finansowe mogą być nieodwracalne. Można na przykład przypadkiem trafić na przewody elektryczne i... nieszczęście gotowe. Warto zatrudnić do współpracy kogoś, kto doskonale zna się na tym, jak na przykład powiększyć otwór drzwi lub przyciąć , kupione za fortunę, włoskie kafelki. Specjalistyczne firmy produkują narzędzia i części doskonale dopasowane do wykonywanych przez nas prac remontowych. Doradzą, jaki rodzaj wiertła wybrać i że duża wiertarka może nie przydać się przy wierceniu otworu na mały obrazek. To cenne rady i dobrze jest z nich skorzystać.

Co oferują nam firmy z branży elektronarzędzi?

Branża elektronarzędzi rozwija się bardzo prężnie, a powstające firmy mają sporo do zaoferowania tym, którzy planują większy lub mniejszy remont. Specjalizują się na przykład w sprzedaży tarczy diamentowych. Tarcze wykorzystywane są do szlifierek kątowych, w piłach do cięcia betonu, stosuje się je także do cięcia nawierzchni drogowych, płytek ceramicznych i innych materiałów budowlanych. Oferują też takie maszyny jak wiertnice i statywy do wiertnic, przecinarki ręczne i piły ścienne, sprzedają piły linowe. Naprawdę warto zapoznać się z asortymentem wyrobów:

  • tarcze do przecinarek,
  • tarcze do przecinarek stolikowych,
  • tarcze do przecinarek drogowych,
  • wiertła koronowe,
  • dodatki do wiertnic,
  • tarcze do szlifierek kątowych,
  • tarcze do pił ściennych,
  • koronki wiertnicze HOHLT-T na sucho.

Choć dla laika wszystkie wiertła są takie same, no może tylko wielkość je rożni – to nieprawda. Innym przetniemy betonową ściankę, a innym wywiercimy otwór w kruchym kafelku. Taką wiedzą dysponują firmy produkujące elektronarzędzia i najpierw do nich trzeba się zwrócić, zanim zaczniemy jakiekolwiek remonty.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas