Artykuł sponsorowany Zakład Projektowo-Usługowy Gerard Czupkiewicz – projekt i wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych

Zakład Projektowo-Usługowy Gerard Czupkiewicz – projekt i wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych

Instalacje wodno-kanalizacyjne to niezwykle istotna część każdego budynku, niezależnie od jego przeznaczenia, i od dawna wychodzą poza zakres zapewnienia dostępu do bieżącej wody. W dzisiejszych czasach to elementy instalacji ogrzewania i rozbudowane instalacje sanitarne. Ich zaprojektowanie i wykonanie są podstawą ich bezawaryjnego działania, dlatego warto wybrać wykonawcę z dużym doświadczeniem i wiedzą.

Zakład Projektowo-Usługowy Gerard Czupkiewicz – projekt instalacji

Zakład Projektowo-Usługowy Gerard Czupkiewicz zajmuje się opracowaniem i przygotowaniem dokumentacji każdej niemal instalacji w budynku, z naciskiem na instalacje wodno-kanalizacyjne. Oferta zakładu skierowana jest do osób indywidualnych budujących domy jedno lub wielorodzinne, planujących remonty mieszkań, ale również do deweloperów, firm i instytucji. Jak mówi pracownik przedsiębiorstwa:

Zaplanowanie przebiegu instalacji wodno-kanalizacyjnej wymaga uwzględnienie wielu parametrów, wykorzystania odpowiednich materiałów i rozwiązań najlepiej sprawdzających się i odpowiadających projektowi architektonicznemu. Nasi pracownicy przeprowadzają dokładną analizę potrzeb i możliwości zamawiającego usługę, wykorzystują najnowsze trendy i pomysły w branży, przedstawiając nowoczesny i praktyczny projekt.

Instalacje budowane powstałe z odpowiednio dobranych materiałów, akcesoriów i przy wykorzystaniu najlepszych urządzeń i sprzętów posłużą przez lata. Firma oferuje także późniejsze serwisowanie instalacji, co sprawia, że klient może liczyć na kompleksową obsługę.

Instalacje wodno-kanalizacyjne – o czym pamiętać?

Projekt instalacji przygotowany przez firmę uwzględnia nie tylko wszystkie sprzęty i urządzenia, które będą do niej podłączone, ale również funkcjonalne rozmieszczenie przyłączy. Tutaj również projektanci wykorzystują najnowsze trendy i możliwości techniczne. Od ich umiejscowienia zależy praktyczność instalacji i wygoda jej użytkowania. Firma oferuje nadzór nad projektem, ale również nadzór budowlany i nad wykonaniem, jak i odbiór prac budowlanych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas