Materiał Partnera Wysokiej jakości bramy garażowe dostępne w ofercie BM Bud s.c.

Wysokiej jakości bramy garażowe dostępne w ofercie BM Bud s.c.

Posiadacze samochodów wiedzą, jak trudno znaleźć miejsca parkingowe, zwłaszcza w większych miastach. Rozwiązanie tego problemu stanowią oczywiście garaże posiadające bramę. Wybór odpowiedniej bramy garażowej takiej, jaka jest dostępna w ofercie BM Bud s.c., może okazać się tutaj kluczowy z wielu powodów. Dowiedzmy się czegoś więcej na temat rodzajów bram garażowych oraz kwestii ich montażu.

Rodzaje i budowa bram garażowych

Brama garażowa to produkt, który ze względu na sposób otwierania dzielimy na kilka sposobów. Na rynku istnieją bowiem między innymi bramy uchylne, rozwieralne czy rolowane. Jak mówi nam też ekspert z firmy BM Bud s.c.:

Najpopularniejszym typem bram garażowych są bramy segmentowe. Jak sama nazwa wskazuje, składają się one z pojedynczych paneli połączonych ze sobą za pomocą zawiasów. Warto też dodać, iż dzielą się one na boczne oraz górne.

Bardzo istotną częścią tego rodzaju bram są oczywiście uszczelki zabezpieczające oraz rolki, umożliwiające poruszanie się wcześniej wymienionych przez nas paneli, a także hamulec bezpieczeństwa. Nie zapominajmy tutaj również o możliwości pełnego zautomatyzowania tej części garażu. Do zalet bram segmentowych należy także dobra termoizolacja.

Dlaczego warto postawić na automatyczne bramy garażowe i skąd je wziąć?

Zainstalowanie automatyki do bramy garażowej to rozwiązanie zapewniające nam sporo korzyści. Przede wszystkim jest to spora wygoda, ponieważ niezależnie od pogody, nie będziemy musieli tutaj wysiadać z naszego auta, aby otworzyć wejście do garażu. System ten zwiększa również bezpieczeństwo nasze oraz naszych dzieci.

Wysokiej klasy bramy garażowe od renomowanych producentów są dostępne w ofercie sprawdzonej firmy BM Bud s.c. z Kielc. Przedsiębiorstwo to od wielu lat specjalizuje się w branży stolarki budowlanej. Na rynku funkcjonuje ono bowiem już od 2010 roku. Ponadto, firma ta gwarantuje nie tylko dostęp do najlepszych rozwiązań w kwestii bram garażowych, ale także fachowe doradztwo oraz profesjonalne pomiary i rzetelny montaż.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas