Artykuł sponsorowany Wynajem koparki wraz z operatorem – dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Wynajem koparki wraz z operatorem – dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Planujesz założyć własną działalność ukierunkowaną na świadczenie usług budowlanych? W takiej sytuacji konieczna będzie koparka i wiele innych ciężkich maszyn, bez których wykonanie niektórych robót ziemnych byłoby niemożliwe. Zamiast inwestować w nową koparkę – co wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi, zdecydowanie lepszą opcją będzie wynajem krótko lub długoterminowy wraz z operatorem! Poznaj jego zalety!

Kiedy wynajem koparki będzie korzystniejszy od jej zakupu?

Zakup nowej i w pełni sprawnej koparki to wydatek rzędu kilkuset tysięcy złotych. Firmy dopiero rozpoczynające działalność zwykle obawiają się tak dużych inwestycji, dlatego też decydują się na wynajem, który nie jest obarczony żadnym ryzykiem oraz wiąże się z niskimi miesięcznymi kosztami. Wynajem jest szczególnie polecany, kiedy musimy skorzystać z pomocy koparki przez krótki czas.

Wynajem wraz z operatorem – postaw na specjalistów!

Firmy ukierunkowane na wynajem koparki wraz z operatorem np. Dip PHU Piotr Kowalczyk, zatrudniają wyłącznie wykwalifikowanych kierowców, którzy doskonale znają specyfikację tych maszyn. Co więcej, wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na doskonałe przyswojenie przepisów BHP, których przestrzeganie podczas prac ziemnych jest szczególnie ważne!

To jeszcze nie wszystko

Zależy Ci na terminowo i precyzyjne wykonanych wykopach pod fundamenty lub instalacje? Skorzystanie z usług doświadczonych operatorów koparek gwarantuje szybkie przeprowadzenie wszelkich prac ziemnych, które nie będą wymagały żadnych poprawek.

Nie możemy pominąć zakresu świadczonych usług. W końcu zdecydowana większość robót budowlanych wymaga zastosowania kilku specjalistycznych maszyn, w tym koparek, samochodów ciężarowych i ładowarek z różnymi akcesoriami. Korzystając z usług wypożyczalni sprzętu budowlanego dysponującej zróżnicowanym i dobrze wyposażonym zapleczem maszynowym, możesz liczyć na wydobycie urobku, jego załadunek oraz transport w wyznaczone miejsce! W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter