Artykuł sponsorowany Wykładziny ścienne w ofercie firmy Prestige

Wykładziny ścienne w ofercie firmy Prestige

Wykładziny ścienne znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Za ich pomocą można diametralnie odmienić wystrój pomieszczenia. Nadają wnętrzu unikatowego charakteru, a także zabezpieczają powierzchnię ścian przed działaniem niesprzyjających czynników otoczenia. Przedsiębiorstwo Prestige oferuje produkty wiodących marek, takich jak np. Forbo, Gerflor, Tarkett.

Czym wyróżniają się wykładziny ścienne od Prestige?

Przedsiębiorstwo Prestige starannie selekcjonuje towary znajdujące się w asortymencie. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykładziny ścienne znajdujące się w ofercie zostały wykonane z certyfikowanych materiałów, które spełniają szereg restrykcyjnych norm i standardów. To estetyczne, a zarazem praktyczne wykończenie ścian. Osoby, które mają problem z doborem odpowiedniego wariantu, mogą skorzystać z doradztwa wykwalifikowanej obsługi.

Firma Prestige oferuje wyłącznie produkty uznanych marek. Proponowane wykładziny ścienne wyróżnia:

  • Trwałość - jest to skuteczny sposób na zabezpieczenie powierzchni ściennych. Wysokiej klasy wykładziny stanowią doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.

  • Wodoodporność - produkty wykonane z certyfikowanych materiałów nie pochłaniają wilgoci z otoczenia, co umożliwia swobodną wymianę powietrza.

  • Proste czyszczenie - powstałe ślady użytkowania można usunąć szybko i bezproblemowo.

  • Estetyczny wygląd - prawidłowo położone wykładziny ścienne prezentują się niezwykle elegancko i gustownie.

Czy wykładziny ścienne są bezpieczne?

Wysokiej klasy wykładziny ścienne muszą spełniać szereg rygorystycznych przepisów przeciwpożarowych. Są to produkty w pełni bezpieczne, które nie wpływają negatywnie na ergonomię budynku

- mówi jeden z pracowników przedsiębiorstwa Prestige.

Dodatkowym plusem jest fakt, że wykładziny ścienne odporne na wilgoć ograniczają ryzyko rozwoju pleśni. Nie emitują do otoczenia toksycznych związków.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas