Artykuł sponsorowany Wycieraczki modułowe – nowoczesne systemy do samodzielnego montażu

Wycieraczki modułowe – nowoczesne systemy do samodzielnego montażu

Żeby zapewnić względną czystość w miejscach o dużym natężeniu ruchu, wymagane są sprawdzone rozwiązania. Jak stworzyć estetyczne, nowoczesne, jednolite i efektywne systemy czyszczące do usuwania z butów brudu, piachu i kurzu? Odpowiedź jest prosta. Za pomocą wycieraczek modułowych do samodzielnego montażu, które bez problemu można dostosować do obciążenia oraz rodzaju zabrudzeń w konkretnym miejscu.

Krótka charakterystyka wycieraczek modułowych

Wycieraczki modułowe wykonane są z wysokiej jakości, niezwykle wytrzymałego i odpornego na skutki dużego natężenia ruchu materiału. Składają się z pojedynczych, kwadratowych modułów, które mogą być układane bezpośrednio na stabilnej posadce z antypoślizgową ramą najazdową lub we wpuście wykończonym ramą systemową. Wycieraczki modułowe występują w dwóch wersjach: czyszczącej i osuszająco-czyszczącej (mieszanej). Pierwsze z nich przeznaczone są do usuwania kurzu i brudu. Natomiast drugie oprócz wkładów oczyszczających mają także wbudowane tekstylne wkłady osuszające, mające właściwości drenażowe.

Montaż wycieraczek modułowych

Montaż wycieraczek modułowych jest bardzo prosty. Poszczególne moduły układa się jeden obok drugiego na wcześniej, odpowiednio przygotowanej powierzchni. Bez problemu można je przycinać do odpowiednich kształtów za pomocą wyrzynarki lub elektrycznej piły tarczowej. Czyszczenie wycieraczek modułowych nie wymaga demontażu, jednak musi się odbywać przy użyciu profesjonalnego odkurzacza. Żeby znaleźć najlepsze, najbardziej wydajne i w pełni dostosowane do danego obiektu rozwiązanie najlepiej skonsultować się z producentem wycieraczek, takim jak np. Unimat. Firma już od ponad 20 lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się w każdym miejscu.

Zalety wycieraczek modułowych

Wycieraczki modułowe do samodzielnego montaży mają mnóstwo zalet. Przede wszystkim można je montować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Co więcej:

  • redukują koszty sprzątania obiektów,

  • można je montować jako systemy czyszczące np. wózki inwalidzkie, ręczne wózki paletowe,

  • mogą mieć dowolne rozmiary, łatwo się je przycina,

  • zapewniają wysoką skuteczność czyszczenia obuwia oraz charakteryzują się wysokim wchłanianiem wody,

  • są odporne na uszkodzenia i gwarantują wieloletnie użytkowanie.

Niewątpliwą zaletą wycieraczek modułowych do samodzielnego montażu jest ich nowoczesny, estetyczny wygląd oraz specjalna konstrukcja, zapobiegająca blokowaniu się szpilek. Zatem wszystkie panie mogą chodzić po nich pełną stopą, bez obaw o uszkodzenie obcasów.

Opracowanie:

Unimat Fabryka Wycieraczek

Poznań , Pokrzywno 10a

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas