Artykuł sponsorowany Wr-Bud: jakie rusztowanie sprawdzi się najlepiej?

Wr-Bud: jakie rusztowanie sprawdzi się najlepiej?

Wykonanie prac, w których niezbędne jest znalezienie się na znacznej wysokości, nie będzie możliwe bez użycia rusztowania. Na rynku istnieje kilka rodzajów rusztowań, przystosowanych do odmiennych prac wysokościowych. Jeśli potrzebujesz skorzystać z takiego sprzętu jednorazowo bądź przez krótki okres, najlepszym rozwiązaniem będzie jego wynajem. Firma Wr-Bud od lat wypożycza rusztowania warszawskie, a także rusztowania Plettac. 

Jakie rusztowanie wybrać? 

By dobrać odpowiedni rodzaj rusztowania, musisz przede wszystkim uwzględnić charakter planowanych prac. Rusztowania warszawskie odznaczają się stabilną konstrukcją i łatwością montażu. Ich szkielet stanowią czopowo łączone ze sobą ramy wykonane ze stali. By wznieść konstrukcję, nie musisz używać akcesoriów czy narzędzi. Są lekkie, więc idealnie sprawdzą się, jeśli potrzebujesz kilkukrotnie zmienić ich położenie. Dzięki łatwości montażu i lekkiej konstrukcji są często polecane do prac prowadzonych wewnątrz budynku. Warto jednak pamiętać, że rusztowania warszawskie wymagają stabilnego i utwardzonego podłoża. Jeśli planujesz prace na wysokości przekraczającej 5 m, rusztowania warszawskie wymagają dodatkowego mocowania. Jednak gdy będą one prowadzone powyżej 8 m, lepszym rozwiązaniem będzie wynajem rusztowania typu Plettac. 

Kiedy wybrać rusztowanie Plettac? 

Ten rodzaj rusztowania określany jest jako bardziej uniwersalny i wielofunkcyjny. Również charakteryzuje się łatwością montażu i solidną konstrukcją. Znacznym ułatwieniem jest możliwość rozłożenia rusztowania na każdym podłożu, a także w różnych konfiguracjach. Dzięki temu idealnie sprawdzi przy pracach elewacyjnych, wykonywanych nawet na nieregularnym budynku. Co ważne, konstrukcja rusztowania jest tak przemyślana, by pomyłka w jego montażu była niemożliwa. W zależności od planowanych prac, każdy rodzaj rusztowania możesz wypożyczyć w firmie Wr-Bud, która od lat świadczy takie usługi. 

Gdzie wypożyczyć rusztowanie? 

W Niedzicy możesz skorzystać z usług firmy Wr-Bud prowadzonej przez Mariusza Piątka, która od lat wypożycza rusztowania oraz sprzęt budowlany. Jeśli nie czujesz się na siłach, by samodzielnie zamontować rusztowanie, wykwalifikowani specjaliści z przedsiębiorstwa Wr-Bud zajmą się jego montażem oraz demontażem po wykonaniu prac. Pracownicy nieustannie szkolą się i podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu są w stanie usunąć wszelkie uszkodzenia powstające przy użytkowaniu rusztowań. Konstrukcje oferowane przez firmę Wr-Bud spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, dając Ci gwarancję, że wynajmowany sprzęt jest solidny i niezawodny. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala wychodzić naprzeciw potrzebom klientów i spełnić nawet najwyższe oczekiwania.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas