Artykuł sponsorowany Tynki i styropian podstawowymi materiałami budowlanymi - Mika FTHU

Tynki i styropian podstawowymi materiałami budowlanymi - Mika FTHU

Zbudowanie trwałej konstrukcji wymaga zastosowania odpowiednich materiałów budowlanych. Wszelkiego rodzaju tynki czy wszechstronnie wykorzystywany styropian muszą charakteryzować się wysoką jakością, która zapewni wieloletnią, bezproblemową eksploatację. Jakie dokładnie warianty tynków i styropianu można nabyć w renomowanej hurtowni z materiałami budowlanymi?

Różnego rodzaju tynki

Do jednych z najważniejszych materiałów budowlanych zalicza się tynk. To właśnie za jego pomocą zabezpiecza się powierzchnię ścian – musi być jednak odpowiednio dopasowany do planowanej eksploatacji pomieszczenia czy budynku. W ofercie dobrych hurtowni z materiałami budowlanymi można znaleźć wiele rodzajów tynków, a do najczęściej wybieranych zaliczają się akrylowe, silikonowe czy mozaikowe. Cienkowarstwowy tynk akrylowy jest wysoce elastyczny i zbrojony włóknem, a jego aplikacja nie należy do czynności skomplikowanych. Tego typu produkty znaleźć można w ofercie renomowanego składu budowlanego Mika FTHU, który proponuje swoim klientom także wspomniane już tynki silikonowe wyróżniające się m.in. wysoką stabilnością koloru, który nie odbarwia się i wygląda atrakcyjnie. Tynki silikonowe są dodatkowo odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zadrapania, dlatego z powodzeniem stosuje się je na powierzchniach zewnętrznych. W ofercie sklepów budowlanych znaleźć można jeszcze tynki mozaikowe i grunty, ale także wiele poszczególnych typów styropianu.

Bardzo istotny styropian

Styropian wykorzystuje się w budownictwie do wielu prac. Płyty przeznaczone do fasad, dachów i podłóg używane są m.in. do wypełniania dylatacji, izolacji termicznej podłóg, loggii balkonowych, ościeży i nadproży okiennych, ale też zewnętrznej izolacji zrealizowanej metodą BSO, czyli bezspoinowego systemu ociepleń. Styropian fasadowy z powodzeniem wykorzystywany jest jako baza pod płyty warstwowe ścienne i dachowe z okładzinami z papy, a renomowane sklepy z materiałami budowlanymi oferują go w wersjach zarówno z frezem, jak i bez niego. Oferta obejmuje też styropian podłogowy, grafitowy czy fundamentowy. Do izolacji obwodowej ścian i podłóg czy ław fundamentowych świetnie sprawdzi się też specjalny materiał w postaci polistyrenu ekstrudowanego XPS, który również znaleźć można w szerokim asortymencie dobrych sklepów z materiałami budowlanymi. Stosowane w termoizolacji styropiany należy – podobnie jak tynki – wybrać zgodnie z przeznaczeniem i planowaną eksploatacją budynku. W razie wszelkich wątpliwości warto skorzystać z pomocy doświadczonych sprzedawców, którzy zaproponują optymalne rozwiązania w tym zakresie.

Sprawdzony skład budowlany

Firma Mika FTHU z siedzibą w Zawadzie zajmuje się prowadzeniem składu budowlanego, w którym oferuje szeroki wybór wysokiej jakości materiałów budowlanych. W sprzedaży można znaleźć m.in. ceramikę, cegłę, beton oraz pustaki i bloczki. Ponadto firma specjalizuje się również w sprzedaży pokryć dachowych, takich jak blachodachówki czy papy termozgrzewalne.Dzięki dużej różnorodności produktów i usług, Mika FTHU jest w stanie zaspokoić potrzeby różnych klientów i zapewnić im kompleksową obsługę budowlaną.

Mika FTHU zapewnia również usługi transportowe z wykorzystaniem samochodów HDS, co umożliwia bezpośrednie dostarczenie zamówionych towarów na plac budowy. Ponadto firma prowadzi skład opału, gdzie można nabyć węgiel kamienny, drewno opałowe oraz pellet. Klienci mają również możliwość skorzystania ze sklepu z narzędziami, który oferuje szeroki wybór profesjonalnego sprzętu budowlanego. Mika FTHU świadczy także usługi przewozowe dla klientów indywidualnych i firm. Dostarcza zamówione towary oraz przejmuje ich transport do odbiorców na terenie całego kraju. Firma oferuje również nawozy i pasze w magazynie rolniczym.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas