Artykuł sponsorowany Telbit – bezwykopowa budowa rurociągu!

Telbit – bezwykopowa budowa rurociągu!

Budowa rurociągu, polegająca na wprowadzeniu pod powierzchnię ziemi ciągu rur, to skomplikowany proces, który warto zlecić fachowcom. Korzystając z usług renomowanego przedsiębiorstwa Telbit, możesz liczyć na profesjonalne wykonawstwo rurociągu metodą bezwykopową! Co to za metoda? Dlaczego jej popularność z roku na rok wzrasta? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w naszym artykule! Zachęcamy do czytania!

Bezwykopowe metody budowy – na czym polegają?

Wzrost liczby budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej zarówno w terenach miejskich, jak i wiejskich znacznie ogranicza możliwości przeprowadzania modernizacji sieci podziemnych oraz wymiany instalacji z zastosowaniem tradycyjnej metody wykopów liniowych. To właśnie w takich sytuacjach świetnie sprawdza się technologia bezwykopowa.

Warszawska firma Telbit wykorzystuje innowacyjne techniki i specjalistyczny sprzęt, pozwalające na niezwykle skuteczne i efektywne zamontowanie podziemnych rur, przewodów kablowych lub przepustów całkowicie bezwykopowo!

Zalety bezwykopowej budowy rurociągu!

Budowa rurociągu zazwyczaj wiąże się z koniecznością zamontowania rur głęboko pod ziemią – niejednokrotnie również pod utwardzonymi nawierzchniami (drogami). Przeprowadzając budowę rurociągu bezwykopowo, nie będzie konieczności niszczenia całkiem dobrych powierzchni, a tym samym zakres robót ziemnych zostanie znacznie zminimalizowany.

Kolejną zaletą bezwykopowej technologii jest oszczędność czasu i środków finansowych – co wiąże się z brakiem konieczności kosztownej renowacji terenu.

Korzystając z usług ekspertów z firmy Telbit, możesz liczyć na profesjonalne usługi w zakresie przecisków, przewiertów i wykonanie kompleksowej instalacji transportującej ścieki lub wodę!

Przewierty sterowane – gdzie się sprawdzą?

Firma Telbit korzysta z innowacyjnej technologii przewiertów sterowanych – pozwalającej na osadzenie rur o dużej średnicy na określonej głębokości i w odpowiedni, precyzyjny sposób! Jeżeli masz pytania dotyczące usług tego przedsiębiorstwa – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!


Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas