Materiał Partnera Szukasz wysokiej klasy masy bitumicznej? Sprawdź ofertę wytwórni Degamex!

Szukasz wysokiej klasy masy bitumicznej? Sprawdź ofertę wytwórni Degamex!

Nie da się ukryć, że ubytki w nawierzchni drogowej pojawiają się z dużą częstotliwością na trasach o zróżnicowanym natężeniu ruchu. Chociaż sposobów na utwardzenie jezdni nie brakuje, to największym uznaniem cieszy się stosowanie masy bitumicznej. Tzw. asfalt na zimno jest produkowany przez wyspecjalizowane zakłady, jak Degamex, które przykładają szczególną uwagę, aby ta uniwersalna mieszanka spełniała międzynarodowe standardy.

Staranna produkcja asfaltu na zimno

Masa bitumiczna na zimno o wysokim stopniu elastyczności stanowi doskonałe rozwiązanie przy remontach publicznych jezdni, parkowych alejek, parkingów czy podjazdów. Ze względu na swe właściwości jest wręcz niezastąpiona w naprawach miejsc o trudnej dostępności, chociażby obrzeży studzienek kanalizacyjnych. Aby jednak powyższy materiał spełniał swoje zadanie, musi zostać wyprodukowany z należytą starannością i z zachowaniem odpowiednich proporcji tworzących go składników – kruszywa, lepiszczy oraz wypełniaczy. Jak podkreśla przedstawiciel renomowanego zakładu Degamex z Połańca trudniącego się wytwarzaniem mieszanek mineralno-asfaltowych:

Jeśli nie zadba się o właściwy udział materiałów, nie ma co liczyć, że masa bitumiczna będzie optymalnie zastygać i przetrwa próbę czasu. Dlatego też w procesie wytwórczym bez przerwy kontrolujemy jakość mas na zimno, przez co nasi klienci zyskują produkt końcowy mieszczący się w europejskim normach. Uzyskaniu asfaltu spełniającego kryteria sprzyjają nowoczesne maszyny i laboratorium obsługiwane przez wykwalifikowaną kadrę, której zaangażowanie przekłada się na uzyskiwanie masy o powtarzalnych parametrach w pełni zgodnych z założeniami projektowymi.

Profesjonalizm w każdym calu

Działające od 2005 r. przedsiębiorstwo Degamex stawia wyłącznie na składniki od sprawdzonych dostawców. Wszystkie materiały są sprawdzone pod względem wielu czynników, gdyż zbyt duża zawartość pyłów czy nieodpowiednie uziarnienie wpływa negatywnie na właściwości asfaltu na zimno. Oferowana przez firmę masa mineralno-asfaltowa o klasie potwierdzonej państwowym atestem jest dostępna w 25 kg workach oraz luzem w ilościach hurtowych.

Korzystny stosunek jakości do ceny sprawia, że z naszych wyrobów korzystają nie tylko inwestorzy prywatni, ale też podmioty z branży budownictwa drogowego, którzy doceniają je za wyjątkową wytrzymałość i urabialność. Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, posiadamy w sprzedaży także certyfikowany beton asfaltowy służący do kładzenia nawierzchni pod ruch kołowy. Bez względu na to, co stanowi przedmiot ich zainteresowania, odbiór towaru nie powinien stanowić najmniejszego problemu. Korzystna lokalizacja zakładu oraz przestronny plac sprzyjają korzystaniu z pojazdów ciężarowych, które mogą swobodnie manewrować

– informuje jeden z pracowników wytwórni.

Opracowanie:

Degamex Agnieszka Górniak

Gnojnik 863

Podziel się