Materiał Partnera Suszarnia piasku Anmar – jak wybrać piasek do oczyszczania powierzchni

Suszarnia piasku Anmar – jak wybrać piasek do oczyszczania powierzchni

Piaskowanie to niezwykle skuteczny sposób na oczyszczenie rozmaitych powierzchni z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Co więcej – to także świetna metoda kształtowania różnych tworzyw. Nic więc dziwnego, że piaskowanie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jak dokładnie wygląda proces piaskowania? Jakie efekty możemy dzięki niemu osiągnąć? I przede wszystkim – jak wybrać odpowiedni piasek do oczyszczania powierzchni? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz w artykule.

Usuń zabrudzenia ze stali, metalu, a nawet z elewacji!

Piaskowanie możliwe jest dzięki ukierunkowaniu silnego strumienia sprężonego powietrza, w którym znajdują się ziarna piasku. Ten ciekawy proces zachodzi także w naturze, jednak oczywiście w nieco innej formie. Niesiony przez wiatr piasek powoli, ale wytrwale nadaje kształt np. skałom. Dzięki nowoczesnym urządzeniom ten proces został znacząco przyśpieszony i skrócony do kilkunastu minut. Dzięki piaskowaniu możliwe jest dokładne wypolerowanie nie tylko produktów z metalu i stali, ale także staranne wyczyszczenie elewacji domu bądź kostki brukowej. Co istotne – piaskowanie pozwala usunąć zabrudzenia także z trudno dostępnych zakamarków.

Jaki piasek wybrać do piaskowania?

Do piaskowania najlepiej sprawdza się piasek suszony o różnej gradacji. Wielkość ziaren należy dobrać do rodzaju czyszczonej powierzchni – drobne ziarna są delikatne, natomiast te większe dość inwazyjne. Wysokiej klasy piasek suszony oferuje ciesząca się uznaniem klientów suszarnia piasku Anmar w Skokach Dużych, w województwie kujawsko-pomorskim. Firma oferuje wysokiej klasy piasek, który dostępny jest w różnych frakcjach. Znajdujący się w asortymencie piasek przechodzi proces uszlachetniania – jest płukany, suszony, a następnie sortowany. Dzięki temu wyróżnia się znakomitymi parametrami i świetnie sprawdza się zarówno przy pracach budowlanych, jak i piaskowaniu. Sprzedawany przez firmę Anmar piasek może być wykorzystywany do piaskowania elewacji, cegły, zabytków, a także piaskowania stali czy drewna. Co istotne – firma gwarantuje transport piasku suszonego razem z jego rozładunkiem, a produkt dowozi na terenie całego kraju.

Dzięki piaskowaniu skutecznie pozbędziemy się wszelkiego rodzaju zabrudzeń z metalu, kamienia, drewna i tworzyw sztucznych. usuniemy stare warstwy lakierów, farb i rdzy, wygładzimy powierzchnię i sprawimy, że będzie wyglądała jak nowa. Pamiętajmy, że do piaskowania niezbędny jest nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale również piasek w workach. Najwyższej jakości produkt oferuje firma Anmar, która dba o zadowolenie klientów, profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.

Opracowanie:

Anmar Mariusz Poliński

Skoki Duże 1

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas