Artykuł sponsorowany Skuteczna klimatyzacja do serwerowni od firmy Clima Polska

Skuteczna klimatyzacja do serwerowni od firmy Clima Polska

Serwerownia jest ważnym pomieszczeniem w firmie, wymagającym zachowania ściśle określonych warunków. Tylko w odpowiednio przygotowanym pomieszczeniu urządzenia elektroniczne nie stwarzają zagrożenia podczas pracy. Ważnymi czynnikami są między innymi wilgotność powietrza i temperatura. Obie te kwestie mogą być regulowane przez system klimatyzacji, spełniający wyjątkowo restrykcyjne standardy. Dlaczego warto zlecić montaż klimatyzacji w serwerowni firmie Clima Polska?

Dlaczego serwerownia wymaga montażu klimatyzacji?

Serwerownie to pomieszczenia zawierające specjalistyczne wyposażenie, które pozwala na nieustanne monitorowanie i rejestrowanie parametrów takich jak temperatura i wilgotność powietrza. Jest ono niezbędne do zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa znajdującym się wewnątrz sprzętom elektronicznym. Okazuje się, że działające w serwerowniach stacje robocze i dołączony do nich osprzęt emitują duże ilości energii cieplnej. W ten sposób w pomieszczeniu powstają warunki mające niekorzystny wpływ na pracę urządzeń. Dlatego właśnie klimatyzacja do serwerowni od firmy Clima Polska jest niezbędnym elementem wyposażenia tego miejsca.

Eksperci z Warszawy dysponują rozległą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w montażu klimatyzacji. Dzięki temu mogą doradzać swoim klientom optymalne pod względem wydajności i kosztów rozwiązania. Clima Polska zajmuje się montażem klimatyzatorów nie tylko w domach i biurach, ale również w miejscach o trudnych warunkach, jakimi są serwerownie.

Idealnie dobrany system klimatyzacji do serwerowni

Fachowcy z firmy Clima Polska oferują nowoczesną klimatyzację do serwerowni wraz z montażem. Podczas bezpłatnej wizyty ekspert dokonuje profesjonalnej wyceny i proponuje najbardziej korzystne dla klienta rozwiązania. Specjaliści zajmują się doborem odpowiednich klimatyzatorów. Urządzenia muszą mieć odpowiednią moc i jakość, by zagwarantować nieprzerwaną pracę i wysoką jakość chłodzenia. Firma Clima Polska z Warszawy wykonuje także projekt instalacji klimatyzacji w taki sposób, by warunki panujące w serwerowni były w pełni kontrolowane.

System chłodzenia zostaje indywidualnie dopasowany do specyfiki pomieszczenia. Kolejnym elementem kompleksowej obsługi oferowanej przez Clima Polska jest montaż klimatyzatorów przeprowadzony z troską o każdy szczegół, zwłaszcza przy zabezpieczaniu sprzętu. Firma świadczy także usługi w zakresie serwisu klimatyzacji, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że instalacja będzie niezawodna i trwała.

Opracowanie:

Clima Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Warszawa , al. Komisji Edukacji Narodowej 90 lok. U-7

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas