Artykuł sponsorowany Skończ remont z asortymentem budowlanym ze sklepu Elkaz s.c.

Skończ remont z asortymentem budowlanym ze sklepu Elkaz s.c.

Zdecydowałeś, że proste zadania remontowe zrobisz samodzielnie, bez pomocy firmy wykończeniowej? W tym celu oczywiście potrzebujesz niezbędnych materiałów i narzędzi. Mając zamieszanie w mieszkaniu, na pewno nie uśmiecha ci się tracić czasu na bieganie po różnych sklepach i chciałbyś zaopatrzyć się we wszystkie elementy w jednym miejscu? Możesz to zrobić w sklepie Elkaz s.c.

Niezbędny sprzęt

Decydując się na małe lub większe, zmiany w pomieszczeniu, musisz zaopatrzyć się w niezbędny do tego zadania sprzęt oraz artykuły, które wykorzystasz na różnych etapach remontu. Sklep Elkaz s.c. w swoim asortymencie ma:

  • artykuły elektryczne,

  • narzędzia i elektronarzędzia,

  • wkręty, śruby, gwoździe,

  • łańcuchy i liny,

  • chemię budowlaną.

Na etapie zmian na pewno niezbędne będą różnego rodzaju kleje, farby, oleje, silikony czy uszczelniacze. Piany montażowe i płyny naprawcze również mogą się przydać – tak naprawdę wszystko zależy od rodzaju remontu. Z racji tego, że firma oferuje cały zakres chemii budowlanej, każdy znajdzie potrzebne artykuły, których szuka.

Chętnie pomagamy swoim klientom w doborze odpowiednich materiałów, tłumaczymy również jak poprawnie ich używać, aby należycie pełniły swoją funkcję

– mówi sprzedawca.

Szukasz zaopatrzenia dla swojej firmy?

Jeśli nie wykonujesz remontu dla siebie, to może prowadzisz małą firmę wykończeniową? W tym celu potrzebujesz niezbędnego zaopatrzenia, by realizować zlecenia. Szeroki wachlarz produktów w firmie Elkaz s.c. pozwoli ci wybrać do każdego remontu odpowiednie materiały pomiarowe, na przykład poziomice, suwmiarki czy mierniki oraz różnego rodzaju narzędzia, w tym te elektryczne jak szlifierki, opalarki, wiertarko-wkrętarki i wyrzynarki.

Sklep mieści się w północnej części Poznania i zaopatruje swoich klientów. Zespół pracujący na miejscu z chęcią doradzi i pomoże w wyborze dopasowanych produktów, tak aby remont przebiegł sprawnie, a efekt końcowy był zadowalający i na wysokim poziomie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas