Artykuł sponsorowany Rynny półokrągłe w firmie Rheinzink Polska Sp. z o.o.

Rynny półokrągłe w firmie Rheinzink Polska Sp. z o.o.

Doskonale dopasowane do tradycyjnej architektury, wydajne hydraulicznie oraz o wysokiej trwałości – mowa oczywiście o rynnach półokrągłych. Można je bez problemu dopasować do różnych pokryć dachów oraz wyróżniają się doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne. Jeśli szukasz rynien półokrągłych wysokiej jakości, sprawdź ofertę firmy Rheinzink Polska Sp. z o.o.

Fachowcy w zasięgu ręki

Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, w miejscowości Majdan. Rheinzink Polska Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem oraz dystrybutorem niemieckiego producenta. W ofercie znaleźć można kompletne systemy pokryć dachowych, elewacji, a także rynnowe. Warto wspomnieć również o materiałach do obróbek blacharskich.

Firma, przy produkcji stosuje głównie innowacyjną blachę tytan-cynk, która została opracowana przez doświadczonych inżynierów. Produkty mają wysoką jakość i spełniają kryteria jakości Quality ZInc. Jak dodaje jeden z pracowników:

Blacha, której używamy, jest nowoczesnym materiałem budowlanym, odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także tani w eksploatacji. Jest to wynikiem tego, że nie musi być poddawany konserwacji. Wśród zalet naszych produktów warto wymienić również szeroką gamę wzorów i kolorów. Dopasują się dzięki temu zarówno do nowoczesnej architektury, jak i tej bardziej tradycyjnej.

Rynny półokrągłe

Firma oferuje wysokiej jakości rynny półokrągłe, wykonane z tytan-cynku, materiału, który nie boi się zarysowań. Pokryte są powierzchnią szlachetnej, samo-odbudowującej się patyny. Pasuje ona do wszystkich materiałów pochodzenia naturalnego, w tym drewna oraz cegły. Szczelność rynnie zapewnia najtańsze i jednocześnie najbardziej trwałe lutowanie.

Trwały system oferowany przez firmę estetycznie dopełni każdy dach, a ponadto jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Nawet w skrajnych temperaturach zachowuje swoje właściwości. Nie rozwarstwia się i nie płowi oraz nie rdzewieje.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas