Artykuł sponsorowany Rozbudowa hali stalowej – jakie są możliwości?

Rozbudowa hali stalowej – jakie są możliwości?

Klasyczne budynki murowane wypierane są w coraz większym stopniu przez stalowe odpowiedniki. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Mogą służyć jako hale produkcyjne i przemysłowe, magazyny do materiałów sypkich, ale też miejsce do hodowli drobiu. Wyróżniają się wieloma zaletami, w tym możliwością rozbudowy. O czym należy jednak pamiętać, decydując się na ten krok?

Hale stalowe – istotne informacje

Zastosowanie konstrukcji ze stali jest wszechstronne, co wynika przede wszystkim z jej uniwersalności. Można ją z łatwością przystosować do różnych działalności, co wynika z modułowej budowy. W razie potrzeby wraz z rozwojem firmy można aktualną halę rozbudować i powiększyć. Proces jest stosunkowo łatwy i szybki. Po wzniesieniu dodatkowej przestrzeni jest ona praktycznie od razu gotowa do użytkowania. Hale stalowe z najwyższej jakości materiałów oferuje firma Agmet. Krótki czas budowy zaś przekłada się na zwiększenie rentowności zakładu. Charakteryzują się one także dużą trwałością. Dostępne systemy zabezpieczenia antykorozyjnego dają gwarancję na nawet 50 lat.

Rozbudowa stalowej hali

Rozbudowa istniejącej hali stalowej jest bardzo częstą praktykę. Warto pomyśleć o tym jednak już na etapie projektu pierwszej konstrukcji. Umożliwi to dobranie odpowiedniej ramy stalowej oraz fundamentów, które zniosą ewentualne przyszłe obciążenia dodatkowe. Znacznie ułatwi to i przyspieszy rozbudowę. Korzystając z usług doświadczonego producenta hal stalowych, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru ram. Pozwoli to zoptymalizować koszty przyszłych modyfikacji. Jeśli jednak budowa oryginalnego budynku miała już miejsce, powiększenie hali jest nadal możliwe. Wciąż będzie łatwiejsze i tańsze niż w budynkach murowanych. W zależności od potrzeb można ją wydłużyć poprzez dostawienie stalowych ram bądź dobudować kolejne nawy w celu poszerzenia. Wybór firmy oferującej kompleksowe usługi w zakresie konstrukcji ze stali to gwarancja szybkiej reakcji na konieczność modyfikacji w przyszłości.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas