Artykuł sponsorowany Rodzaje past polerskich sprzedawane przez firmę DANA z Gdańska

Rodzaje past polerskich sprzedawane przez firmę DANA z Gdańska

Wykańczanie powierzchni rozmaitych materiałów wymaga zastosowania past polerskich. W skład tych produktów wchodzi spoiwo oraz ziarna ścierne powstające z elektrokorundu, tlenku glinu lub węglików krzemu. Ziarna mają różną gramaturę, co daje możliwość uzyskania kliku stopni wypolerowania. Sprzedażą takich past zajmuje się firma DANA z Gdańska. Jakie rodzaje produktów są dostępne w jej asortymencie?

Pasty polerskie stałe

DANA to rodzinne przedsiębiorstwo działające od 1991 roku. Ma w ofercie narzędzia i produkty do obróbki różnych materiałów. Należą do nich pasty polerskie stałe dostarczane w postaci walców lub sztabek. Dzielą się na wersje do obróbki wstępnej i wybłyszczania. Pasty stosuje się do polerowania mechanicznego po naniesieniu ich na obracające się tarcze polerskie. Dla rozróżnienia wykonywane są w różnych kolorach, np.:

  • białe do stali i metali nieżelaznych,

  • żółte mocno skrawne do aluminium i stali,

  • ceglaste w wersji mocno i mniej skrawnej,

  • jasnoniebieskie do stali kwasoodpornej, metali kolorowych i tworzyw sztucznych.

W ofercie jest również pasta w kolorze brązowym do polerowania aluminium i cynku pod pokrycia galwaniczne i lakiery oraz pasta seledynowa do obróbki wstępnej stali nierdzewnych i kwasoodpornych.

Z kolei pasta ciemnoniebieska służy do polerowania wstępnego stali nierdzewnych i kwasoodpornych oraz metali kolorowych. Kolejne dwie opisuje pracownik firmy DANA sp. z o.o.:

Dysponujemy pastami uniwersalnymi w kolorze jasnej i ciemniejszej zieleni. Pierwsze sprawdzają się w polerowaniu zwierciadlanym aluminium. Drugie zawierają tlenek chromu i są zalecane do wykańczania powierzchni na wysoki połysk.

Ofertę dopełnia pasta biała do polerowania zwierciadlanego złota, metali oraz tworzyw sztucznych.

Materiały do obróbki stali i nie tylko

Jak widać produkty polerskie w postaci past, które można nabyć w firmie DANA w Gdańsku są dostępne w bardzo szerokim zakresie. Za ich pomocą można polerować zarówno stal węglową, stal nierdzewną jak i aluminium, miedź, mosiądz. Nie brakuje także specjalnego typu pasty do polerowania bursztynu i tworzyw sztucznych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas