Artykuł sponsorowany Remonty – szybko i profesjonalnie

Remonty – szybko i profesjonalnie

Choć samo słowo remont potrafi wywołać u niejednego człowieka prawdziwy ból głowy, okazuje się, że wcale nie musi wiązać się on z ogromnymi wydatkami, czy stratą czasu. Choć istnieje pewna grupa prac, które można wykonać samodzielnie, nie należy zapominać, że bez odpowiedniego wyposażenia i usystematyzowanej wiedzy, nigdy nie wykona się ich z taką precyzją, z jaką robią to fachowcy. Co konkretnie oferują najbardziej doświadczeni specjaliści?

Malowanie ścian wewnętrznych

Nie ulega żadnej wątpliwości, że malowanie ścian jest jedną z najpopularniejszych, jeżeli nie najpopularniejszą formą wykonywania remontu. Taki stan rzeczy ma wiele przyczyn, choć chyba najważniejszą jest ta, że ściany to relatywnie duże powierzchnie, dzięki którym można zmienić estetykę całego mieszkania. Wbrew twierdzeniom wielu ludzi, profesjonalne prace malarskie nie są tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. To skomplikowany i przede wszystkim wieloetapowy proces, podczas którego należy uwzględnić kilka czynników. Powierzchnię ścian trzeba najpierw właściwie przygotować. Można to osiągnąć za pomocą szpachlowania oraz gruntowania. Następnie przechodzi się do zabezpieczenia malowanego pomieszczenia.

Podłogi i meble ochrania się foliami malarskimi,  punkty newralgiczne zaś takie jak połączenia parapetów ze ścianami oraz listwy przypodłogowe, okleja się specjalistycznymi taśmami. Rzetelne przeprowadzenie prac malarskich zagwarantować mogą jedynie najlepsi wykonawcy. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Bog-Bud, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej od lat zapewnia inwestorom kompleksowe wsparcie w zakresie remontowania i wykańczania pomieszczeń. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć nie tylko na miłą atmosferę współpracy, ale także na szeroko zakrojone i profesjonalne doradztwo. Co jeszcze znajduje się w ofercie specjalistów?

Malowanie ścian zewnętrznych

Przy malowaniu ścian zewnętrznych, warto zadbać o właściwą jakość farby. Dlaczego? Otóż dlatego, że w tym przypadku farba narażona jest na szkodliwe oddziaływanie trudnych warunków atmosferycznych. Co stanowi największe zagrożenie? Po pierwsze, jest to wilgoć, która może przyczynić się do powstania na fasadzie nieatrakcyjnych dla oka zacieków. Wilgoć przyspiesza także osiadanie mchów i osadów. Szczególnie gdy ściana ustawiona jest do północy.

Drugim poważnym zagrożeniem są promienie ultrafioletowe, które potrafią doprowadzić do wyblaknięcia kolorów, w szczególności wtedy, kiedy farba nie jest z najwyższej półki. Doskonałym rozwiązaniem są tutaj farby silikonowe oraz silikatowe. Ich zaawansowana technicznie struktura chroni powierzchnię przed niepożądanymi skutkami. Malowanie ścian na zewnątrz wiąże się także z użyciem rusztowań. Oczywiście klienci nie muszą martwić się kompletnie o nic, ponieważ profesjonaliści słyną z najlepszego wyposażenia.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter