Artykuł sponsorowany Relokacja hali produkcyjnej. Jak to zrobić?

Relokacja hali produkcyjnej. Jak to zrobić?

Gospodarka w Polsce dynamicznie się rozwija, w związku z czym liczne przedsiębiorstwa przechodzą poważne zmiany pod względem profilu, ale też miejsca działalności. Wiele firm przenosi swoje siedziby i stawia obiekty, np. hale magazynowe bądź produkcyjne, w nowych miejscach. Co warto wiedzieć na temat możliwości przeniesienia i konstrukcji hal przemysłowych?

Różne możliwości przeniesienia działalności firmy

Przeniesienie działalności firmy w inne miejsce to szansa na realizację większej ilości zamówień oraz sprawniejsze dostawy, a tym samym lepsze zyski. Przedsiębiorstwa chętnie przenoszą się w okolice większych aglomeracji miejskich, czego znakomitym przykładem jest Trójmiasto i sukcesywnie powiększające się na peryferiach Gdańska oraz Gdyni tereny przemysłowe.

Kiedy firma planuje zmienić miejsce swojej działalności, możliwe do zrealizowania są różne scenariusze. - Mówi specjalista reprezentujący firmę Largo Hale, która zajmuje się produkcją hal stalowych. - Może to być zakup lub wybudowanie nowego budynku, jednak w pierwszym przypadku trzeba liczyć się z poważnym obciążeniem dla budżetu, a w drugim – z długim czasem oczekiwania, szczególnie gdy nowa hala ma zostać wymurowana. Istnieje jednak rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzimy czas i pieniądze, a jest nim relokacja stalowej hali produkcyjnej.

Stalowe hale produkcyjne i ich relokacja

Hale produkcyjne budowane w technologii lekkich konstrukcji stalowych mają wiele zalet. Są niezwykle trwałe i odporne na działanie różnego rodzaju szkodliwych czynników. Dają bogate możliwości aranżacji wnętrz i stosowania najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Mogą służyć jako hale produkcyjne dla branży maszynowej, elektronicznej czy spożywczej, a także dla rolnictwa, logistyki czy motoryzacji. Do atutów budownictwa stalowego należy lekkość wznoszonych obiektów i możliwość ich posadowienia w niemal każdych warunkach terenowych, również tam, gdzie wzniesienie budynku murowanego byłoby problematyczne. Niewielki ciężar konstrukcji ma też inną zaletę, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę nie tylko łatwy montaż hal stalowych, ale również ich bezproblemowy demontaż. Wszystko to sprawia, że produkcyjne hale stalowe można z łatwością transportować i dzięki temu przenosić siedzibę firmy w dowolne miejsce. To najprostszy, najszybszy i ekonomiczny sposób na sprawną relokację obiektu produkcyjnego. Warto o tym pomyśleć jeszcze przed budową hali i zdecydować się właśnie na technologię stalową.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter