Artykuł sponsorowany PSM Metallbau oferuje profesjonalny montaż płyt warstwowych

PSM Metallbau oferuje profesjonalny montaż płyt warstwowych

Inwestorzy, a także osoby prywatne coraz częściej decydują się na montaż płyt warstwowych przez firmę PSM Metallbau. Jest to rewolucyjne rozwiązanie w budownictwie. Materiał ten pełni jednocześnie dwie funkcję: jest termoizolatorem i przegrodą dachową lub ścienną. Z naszego artykułu dowiesz się, dlaczego warto się na niego zdecydować. Oto co musisz wiedzieć.

Płyty warstwowe – poznaj ich największe zalety

Zastanawiasz się, dlaczego montaż płyt warstwowych jest opłacalny? Oto kilka głównych powodów, do których należy:

  • oszczędność czasu;

  • kwestie ekonomiczne;

  • wysoka odporność mechaniczna;

  • szybkość prac montażowych.

Płyty warstwowe wykorzystuje się głównie do budowy ścian oraz dachów. Gwarantują one doskonałe parametry izolacyjności. Zmniejszają przy tym prób energii potrzebnej do ogrzania oraz schłodzenia budynku. Dzięki temu pozwalają dużo zaoszczędzić.

PSM Metallbau montuje płyty warstwowe i tworzy konstrukcje ze stali

Płyty warstwowe mogą być wyposażone w rdzeń poliuretanowy PIR lub PUR. Tego typu materiały są wytrzymałe i wysoce ognioodporne

– informuje pracownik PSM Metallbau.

Firma mieści się przy ul. Leśnej 4 w Kątach Opolskich. Tam również znajduje się jej hala produkcyjna wyposażona w nowoczesny park maszynowy, w której tworzone są elementy konstrukcji stalowych certyfikowane zgodnie z normą EN 1090-1, w klasie wykonania do EXC3. Zakład specjalizuje w montażu prefabrykowanych konstrukcji żelbetowych. Oprócz tego świadczy obróbkę blacharską. Powierzone mu zadania wykonuje z należytą troską i profesjonalizmem.

Płyty warstwowe składają się z okładzin metalowych zewnętrznych, które są oddzielone od siebie rdzeniem. Pełni on funkcję izolacyjną. Może być wykonany z wełny szklanej, pianek poliuretanowych, polistyrenu ekspandowanego, pianek fenolowych czy szkła piankowego. Z uwag na przeznaczenie płyt konstrukcji obiektu wyróżniamy płyty ścienne, dachowe oraz elewacyjne. Wybierz doświadczoną firmę, która zamontuje je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas