Artykuł sponsorowany Projektowanie odtworzeń nawierzchni – firma MS-DROGA

Projektowanie odtworzeń nawierzchni – firma MS-DROGA

Chcesz rozpocząć prace renowacyjne nad konkretnym odcinkiem jezdni? W takim razie potrzebujesz profesjonalnego projektu odtworzenia nawierzchni wykonanego na podstawie między innymi wizji lokalnej w terenie czy pomiarów inwentaryzacyjnych. Takie zadanie pozostaw specjalistom z firmy MS-DROGA. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług tego przedsiębiorstwa.

MS-DROGA – postaw na specjalistów

Piszemy dziś o firmie, która na rynku istnieje od 2018 roku. Posiada ogromne doświadczenie w branży związanej z projektowaniem organizacji ruchu drogowego. Ma na swoim koncie setki zrealizowanych projektów, wszelkie prace prowadzi zgodnie z wszystkimi odgórnymi wymogami prawnymi i logistycznymi. Atutem przedsiębiorstwa jest bez dwóch zdań dokładna znajomość zasad projektowych. Nie można zapomnieć o samych pracownikach, to wyspecjalizowani profesjonaliści doskonale znający się na swojej pracy. Co ważne, firma MS-DROGA to nie tylko projekty, ale również pomoc w oszacowaniu kosztów inwestycji związanej między innymi z budową drogi. Warto także zaznaczyć, że przedsiębiorstwo chętnie pomaga w doborze materiałów, adaptacji projektów już istniejących czy też ich modyfikacji.

Jak powiedział jeden z przedstawicieli firmy,

naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim poruszającym się po drodze. Stąd oferta, którą kierujemy przede wszystkim do zarządców dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych, a nawet gminnych. Wystarczy jeden telefon, abyśmy rozpoczęli współpracę, zachęcam do tego.

Projekty odtworzeń nawierzchni

Odtworzenie nawierzchni to między innymi prace renowacyjne, które powinny być wcześniej odpowiednio zaprojektowane. W tym celu firma MS-DROGA zleci pracownikom przestudiowanie map do celów projektowych, wykonanie badań geotechnicznych, wizji lokalnej w terenie czy pomiarów inwentaryzacyjnych i na tej podstawie powstanie projekt odtworzenia nawierzchni. Znajdzie się na nim między innymi pas jezdni, pas chodnikowy, zatoki i odwodnienia drogowe czy pobocza wraz z pasami zieleni.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas