Artykuł sponsorowany Projekt domu wraz z nadzorem inwestorskim w ofercie biura APPA-II

Projekt domu wraz z nadzorem inwestorskim w ofercie biura APPA-II

Każdy, kto planuje budowę domu jednorodzinnego, powinien wybrać biuro architektoniczne, które prócz usług projektowych zagwarantuje kompleksowe doradztwo techniczne i inwestycyjne, szerokie ekspertyzy budowlane, a także wsparcie w ramach nadzoru inwestorskiego. Tylko wtedy można mieć bowiem pewność, że stawiany obiekt będzie funkcjonalny, solidny na lata, a także przepiękny. Inwestorom z Wrocławia polecana jest zatem współpraca z zespołem APPA-II.

Autorskie projekty domów jednorodzinnych

Biuro APPA-II z Wrocławia słynie z autorskich projektów domów jednorodzinnych, czyli z opracowań technicznych budynków, które wychodzą poza standardowe ramy. Często są to obiekty energooszczędne, a także o wyjątkowych walorach estetycznych np. w stylu skandynawskim, awangardowym czy nowoczesnym. Inwestorzy liczyć mogą też na wierne odwzorowywanie własnych koncepcji domów oraz na profesjonalne doradztwo architektoniczne tak, by móc cieszyć się wyjątkowym domem przy korzystnych kosztach jego budowy. Jak zaś dodaje jeden z architektów APPA-II:

Nasze doświadczenie związane jest z projektowaniem zarówno domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i obiektów sportowych oraz komercyjnych. Dzięki temu staramy się proponować niebanalne rozwiązania, które wpływają na podwyższoną jakość i funkcjonalność budynku. Dużą wagę przywiązujemy również do samej obsługi inwestora tak, by budowa okazała się przyjemnością, a nie zmartwieniem. W tym celu warto wybrać usługę projektowania wraz z późniejszym nadzorem inwestorskim.

Czym jest nadzór inwestorski?

W uproszczeniu nadzór inwestorski to usługa polegająca na kontrolowaniu firmy budowlanej, która realizuje dany projekt. Tak też jest w przypadku wsparcia zespołu architektów APPA-II. Dbają oni, by nawet najmniejsze założenie projektowe były skrupulatnie realizowane, a także, by inwestycja przebiegła prawidłowo pod kątem finansowym, prawnym, logistycznym oraz technicznym. Nadzór inwestorski może też obejmować:

  • kontrolę jakościową przeprowadzanych robót budowlanych
  • monitorowanie zgodność przebiegu prac z warunkami pozwolenia na budowę,
  • sprawdzanie zgodności prac budowlanych wraz z umową,
  • sprawdzanie wszystkich faktur wystawianych przez wykonawców,
  • sprawdzanie dziennika budowy.

Kiedy warto zamówić projekt domu wraz z nadzorem inwestorskim?

Projekty domów wraz z nadzorem inwestorskim są rekomendowane, a wręcz potrzebne przy inwestycjach, przy których planowane jest wykorzystanie innowacyjnych technik budowlanych oraz wykończeniowych. Przykładem może być stawianie domu na palach na zboczu pagórka czy budowa obiektu z gruntową pompą ciepła. Kiedy jeszcze przydaje się nadzór inwestorski?

Architekci z biura APPA-II rekomendują tego typu usługi i pełne doradztwo architektoniczne na każdym etapie budowy domu również dla inwestorów, którzy nie mają czasu lub możliwości doglądania postępu robót. Rozwiązanie to jest zatem chętnie wybierane przez seniorów, rodzin z małymi dziećmi czy przez osoby mieszkające poza Polską, a realizujące inwestycje „pod klucz”. 

Podsumowując, wybór projektu domu wraz z nadzorem inwestorskim to gwarancja wykonania każdego założenia opracowanego przez architektów z dokładnością 1:1. Ponadto liczyć można na optymalizację kosztów inwestycji, skrócony czas jej prowadzenia oraz na usprawnioną logistykę wszystkich prac. To właśnie oferuje zespół specjalistów APPA-II, który ma na koncie wiele pomyślnie zrealizowanych zleceń we Wrocławiu, okolicach i w całej Polsce.

 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas