Artykuł sponsorowany Prezentacja inwestycji deweloperskich za pomocą wirtualnych makiet 3D

Prezentacja inwestycji deweloperskich za pomocą wirtualnych makiet 3D

Wirtualne makiety 3D to innowacyjny sposób prezentacji inwestycji deweloperskich, który pozwala dotrzeć do szerokiej grupy klientów z ofertą sprzedażową. Trójwymiarowy, wirtualny model budynku 3D dostępny na stronie internetowej, którym swobodnie można obracać i wybierać mieszkania zdecydowanie różni się od tradycyjnych makieta architektonicznych. Wirtualne makiety 3D to narzędzie sprzedażowe, dostępne od ręki. Jakie mają zalety wirtualne makiety 3D?

Wirtualna makieta 3D – jakie ma możliwości?

Wirtualna makieta 3D osiedla to aplikacja na stronę internetową dewelopera, która dostarcza kluczowych informacji na temat nieruchomości i mieszkań. Mamy tu m.in. widok 360 stopni na inwestycję w różnych porach dnia i nocy, aranżację funkcjonalną mieszkań, widok z budynku na otoczenie czy dane na temat dostępnych mieszkań, aktualizowane na bieżąco z CRM. Profesjonalna aplikacja pozwala także wiernie odwzorować przyszłe mieszkanie, jego rozkład i rozmiar pomieszczeń. Aplikacje te działają zarówno na ekranach dotykowych w biurze sprzedaży, jak i na stronie internetowej. Zwiększa to potencjał, jaki daje wirtualna makieta 3D.

Jakie są zalety wirtualnej makiety 3D?

Aplikacja Smart Model zapewnia pełną, aktualną informację na temat dostępnej oferty. Można bardzo łatwo przejść między parametrami wyszukiwania czy widokiem 3D mieszkania oraz lokalizacją mieszkania na elewacji. Można też „wrzucić” ulubione mieszkania do schowka y je między sobą porównać na elewacji budynku czy zobaczyć ich rozkładu. Wynika to z faktu, że wirtualna makieta jest całkowicie zintegrowana ze stroną internetową inwestycji lub dewelopera.

Wyszukiwarka mieszkań oraz zakładka Ulubione wbudowane w aplikacji Smart Model również są ściśle powiązane ze stroną internetową, dlatego obsłużą je nawet mniej zaawansowani internauci. Dodatkowo dzięki wirtualnym modelom 3D, Klienci nie muszą opierać swoich wyobrażeń tylko na katalogach, rysunkach architektonicznych i kartach informacyjnych. Mogą natomiast zobaczyć, jak będzie wyglądać ich przyszłe mieszkanie. Dlatego aplikacja Smart Model cieszy się tak dużym uznaniem w gronie deweloperów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas