Artykuł sponsorowany Pracownia Projektowa Danuty Ziobrowskiej oferuje tworzenie projektów obiektów handlowo-usługowych

Pracownia Projektowa Danuty Ziobrowskiej oferuje tworzenie projektów obiektów handlowo-usługowych

Obecnie w Polsce co roku powstają setki nowych obiektów handlowo-usługowych. Ich budowa objęta jest objęta zupełnie innym zasadami prawnymi i technicznymi niż budowa domu jednorodzinnego. Sam projekt budynków komercyjnych jest bardziej wymagający, ponieważ musi on być piękny, energooszczędny, bezpieczny a równocześnie też funkcjonalny. Dlatego warto zlecić to zadanie doświadczonych architektom z Pracowni Projektowej Danuty Ziobrowskiej.

Wymagania dotyczące budynku handlowo-usługowego

Budowa takiego obiektu to długi, wieloetapowy proces, który wymaga ogromnej wiedzy z zakresu prawa budowlanego. Osoby, które po raz pierwszy mają do czynienia z budową, nie będą w stanie zrozumieć wszystkiego od razu ani tym bardziej zapamiętać. Dlatego najlepiej korzystać ze wsparcia profesjonalistów, którzy doradzą w wyborach i podzielą się swoim doświadczeniem. Podczas podejmowania decyzji dotyczącej postawienia takiego budynku należy zapoznać się z planem zagospodarowania przestrzennego, który istotny wpływ na wszystkie pojawiające się nieruchomości w tej lokalizacji. Treść tego dokumentu opiera się na celu uzyskania ładu przestrzennego, a przy jego tworzeniu analizowane są wszelkie walory krajobrazowe oraz lokalna architektura.

Ponadto weryfikowane są warunki środowiskowe, a także aspekty ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego itd. Dlatego architekci z Pracowni Projektowej Danuty Ziobrowskiej bazują na nim podczas projektowania budynku handlowo-usługowego. Oczywiście projekty wykonywane przez tę firmę są zgodne z wymogami prawa budowlanego

Dlaczego warto zdecydować się na Pracownię Projektową Danuty Ziobrowskiej?

Architekci tam zatrudnieni wykonują pełnobranżowe projekty obiektów mieszkalnych, handlowych, usługowych, gospodarczych i wielu innych. Firma ta współpracuje z projektantami z różnych branż, np. elektrycznej czy geodetami. Specjaliści tam zatrudnieni oferują kompleksową obsługę od koncepcji aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i dopasowują rozwiązania zarówno do Państwa oczekiwań, jak i warunków, które panują na wybranej działce budowlanej.

Nasza pracownia posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu budynków. Jesteśmy na bieżąco za stale zmieniającymi się wymogami rynku i przepisów w zakresie dostosowania obiektów do pełnienia funkcji handlowych i usługowych. Nie boimy się żadnych wyzwań i chętnie podejmiemy się nawet najtrudniejszych projektów.

- zapewnia ekspert z Pracowni Projektowej Danuty Ziobrowskiej.

Projekty budynków handlowo-usługowych, które tworzą, zawsze obejmują wizualizację fotorealistyczną w celu zobrazowania wyglądu planowanego obiektu. Firma zajmuje się również projektowaniem budynków  rekreacyjnych i sportowych, domów jednorodzinnych oraz mieszkań. Ponadto zajmuje się przygotowywaniem świadectw energetycznych.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter