Artykuł sponsorowany Potrzebujesz skorzystać ze sprzętu budowlanego, ale nie masz uprawnień? Wybierz usługi firmy Jerzy Włoch

Potrzebujesz skorzystać ze sprzętu budowlanego, ale nie masz uprawnień? Wybierz usługi firmy Jerzy Włoch

Proces budowlany to cały szereg prac i zadań, których jakościowe wykonanie gwarantuje powodzenie inwestycji i szybki oraz sprawny odbiór budynku. Sprzęt budowlany to nieodłączny element każdej niemal budowy. Bez niego prace trwałyby znacznie dłużej. Jednak, aby móc z nich korzystać, w większości przypadków konieczne jest posiadanie uprawnień. Przedsiębiorstwo Jerzy Włoch jest w stanie zapewnić pełen zakres takich usług.

Sprzęt budowlany z obsługą w pakiecie

Nie zawsze na budowie znaleźć możemy wykonawców, którzy świadczą kompleksowy zakres usług. W jednym przypadku firmy mogą oferować profesjonalny sprzęt, w innych jego specjalistyczną obsługę. Przedsiębiorstwo Jerzy Włoch Usługi transportowe oraz usługi sprzętem budowlanym w swojej ofercie posiada wynajem sprzętu budowlanego wraz z jego obsługą. Dzięki temu nie musisz martwić się o przestój prac na budowie, możesz skorzystać ze sprawnych usług specjalistów. Poza wynajmem maszyn i ich prowadzeniem firma oferuje również takie świadczenia, jak tworzenie wykopów pod prace budowlane, utwardzanie nawierzchni, czy wywóz materiałów z terenu budowy.

Profesjonalna obsługa sprzętu to nie tylko gwarancja dobrze wykonanej pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo na placu budowy. Chcemy zapewnić je naszym klientom, dlatego wraz ze sprzętem oferujemy swoją pracę nad budową. Posiadamy wszelkie potrzebne do tego uprawnienia, jak i umiejętności

— podkreślają przedstawiciele firmy.

Nowoczesne sprzęty to gwarant dobrze zrealizowanych usług

W ofercie firmy znajdują się między innymi takie sprzęty, jak mini koparki CAT, JCB, koparko-ładowarki CAT, JCB, koparki obrotowe CAT, ATLAS. Każda maszyna to sprawdzony, jakościowy sprzęt, pochodzący od znanych i sprawdzonych producentów. Podążając za technologią specjaliści wykorzystują urządzenia, które odpowiadają rozwojowi i wymaganiom rynkowym, a tym samym mogą zaoferować swoim odbiorcom najwyższą jakość usług realizując zlecenia na czas i działając sprawnie i pewnie na terenie budowy.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas