Artykuł sponsorowany Podnośniki przegubowe typu SPIDER w ofercie wypożyczalni OPOLAND II

Podnośniki przegubowe typu SPIDER w ofercie wypożyczalni OPOLAND II

Rodzajów podnośników jest na rynku bardzo wiele, a dzisiaj w Polsce bardzo dynamicznie rozwija się branża ich wypożyczania. Najlepsze firmy wynajmujące nowoczesne zwyżki posiadają w ofercie podnośniki koszowe, podnośniki nożycowe spalinowe i elektryczne, a także podnośniki teleskopowo-przegubowe również o napędzie spalinowym oraz elektrycznym. Tak szeroką flotą maszyn do prac wysokościowych wyróżnia się wypożyczalnia OPOLAND II z Opola. Stale poszerza ona zaś swoją propozycję wynajmu, docierając do nowych klientów. Najbardziej wymagający z nich powinni zainteresować się podnośnikami teleskopowo-przegubowymi gąsienicowymi zwanymi SPIDERAMI. Czym się one wyróżniają?

Innowacyjna budowa podnośnika typu SPIDER

Firma OPOLAND II posiada w swojej ofercie wysokiej klasy podnośniki teleskopowo-przegubowe gąsienicowe zwane SPIDERAMI, które pracują zarówno przy użyciu napędu elektrycznego, jak i spalinowego. Jak można zatem zauważyć są to zatem sprzęty o unikalnej budowie, która łączy w sobie konstrukcje innych typów podnośników. Czym wyróżniają się jeszcze zwyżki w typie SPIDER?

Podnośniki gąsienicowe, które posiadamy, a są nimi maszyny HINOWA LIGHTLIFT 19.65, to innowacyjne maszyny o unikalnej budowie. Ich wszystkie elementy ruchome mogą złożyć się w kompaktową i łatwą do przewożenia na naczepie konstrukcję, w czym pomaga również podwozie gąsienicowe. Służy ono jednak tylko do przemieszczania. Podczas pracy obciążenia przenoszone są na specjalne wysuwane mobilne przegubowe cztery nogi, które mogą rozstawiać się pod różnym kątem i na różnym wysokościach. Dzięki temu maszyna stabilna jest na różnych podłożach, obracając się o 360 stopni!

                                                                                                                – wyjaśnia jeden z pracowników firmy OPOLAND II.

Dodaje on również, iż różny kąt pracy gwarantuje samo ramie podnośnika gąsienicowego, a nawet sam jego kosz. Nie ma zatem na rynku bardziej zwrotnej zwyżki, która sprawdzi przy wielu pracach.

Zastosowanie zwyżek typu SPIDER

Podnośniki gąsienicowe typu SPIDER mogą być wykorzystane zarówno przy pracach wewnątrz budynków, jak i w przestrzeniach otwartych. Jest to możliwe dzięki wspomnianej zwrotności i kompaktowej budowie, a także wpływa na to podwójny rodzaj napędu. Specjaliści z wypożyczalni OPOLAND II polecają wypożyczanie podnośników HINOWA LIGHTLIFT 19.65 do prac w magazynach wysokiego składowania, w halach przemysłowych czy zakładach energetycznych. Świetnie sprawdzają się one również przy montowaniu obróbek blacharskich, reklam oraz przy czyszczeniu elewacji budynków przy ciasnych uliczkach. Podnośniki typu SPIDER cenione są zatem przez klientów zobowiązanych do wykonania prac porządkowych lub remontowych w silnie zurbanizowanych przestrzeniach. Gdzie jeszcze sprawdzą się zwyżki HINOWA LIGHTLIFT 19.65?

Dzięki możliwości złożenie podnośnika gąsienicowego do postaci mniejszej od wózka widłowego, można wykorzystać go również w budynkach kubaturowych, ale z niewielki drzwiami czy bramami. Przykładem są bazyliki i katedry, galerie handlowe, a także różne obiekty gospodarcze.

Dane techniczne podnośnika HINOWA LIGHTLIFT 19.65

Podnośniki HINOWA LIGHTLIFT 19.65 wyróżniają się świetną zwrotnością, udźwigiem oraz wysokością roboczą. Zalicza się je również do urządzeń energooszczędnych i cicho pracujących. Ponadto łatwo się je transportuje, a firma OPOLAND II często przeprowadza ich okresowe przeglądy oraz konserwacje. Specjaliści z tej wypożyczalni wymieniają zaś następujące dane techniczne swoich zwyżek typu SPIDER – HINOWA LIGHTLIFT 19.65:

  • wysokość robocza 19.65 m;
  • udźwig 200 kg;
  • wysięg boczny 6,5;
  • napęd elektryczny + spalinowy;
  • waga 2200 kg;
  • maksymalna wysokość platformy 17.65 m.

 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas