Artykuł sponsorowany Piece kaflowe w Pracowni Ceramiki Keram

Piece kaflowe w Pracowni Ceramiki Keram

Piece kaflowe kojarzą się bardziej z odległą przeszłością – cenione były zarówno za ciepło, które dają, jak i klimat, jaki wprowadzały do domu. Do niedawna uznawane były za staromodne i niepraktyczne, obecnie jednak się to zmienia. Wiele osób docenia ich unikatowość oraz pewną niezwykłość, którą mają w sobie. Jeśli chcesz być posiadaczem pieca kaflowego, sprawdź ofertę Pracowni Ceramiki Keram Marek Pijanowski.

Wysoka jakość obsługi

Firma zajmuje się wykonywaniem kominków, piecy oraz kuchni kaflowych, a także ich modernizacją. W swojej ofercie posiada około 250 wzorów, o różnych kolorach szkliw. Wśród nich znaleźć można zarówno matowe, jak i błyszczące. Pracownia Ceramiki Keram Marek Pijanowski zajmuje się wytwarzaniem ceramiki od 30 lat. Rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku.

Od początku pracownia produkuje wiele różnych produktów. Zajmowała się między innymi wytwarzaniem figurek, wazoników, świeczników, popielniczek czy trofeów strażackich. W jej ofercie znaleźć można było również ceramiczne korpusy do lamp. Po wielu latach firma stała się producentem kafli do kominków kuchni oraz pieców. Jak mówi jeden z pracowników:

W produkcji kafli kierujemy się przede wszystkim szerokim wyborem wzorów i kolorów, ale też najwyższą jakość. Nasze materiały pochodzą od renomowanych producentów europejskich i mają odpowiednią, atestowaną jakość. Stawiamy na indywidualne podejście oraz fachowe doradztwo, aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony.

Piece kaflowe

Piece kaflowe zyskują mocno na popularności, dzięki wielu zaletom. Można nimi doskonale nagrzać pomieszczenie – najczęściej opalane są drewnem lub węglem. Dodają każdemu pomieszczeniu klasy oraz niepodrabialnego uroku. Bez wątpienia są doskonałą alternatywą dla kuchni gazowych lub elektrycznych.

Piece kaflowe wykonywane są na indywidualne zamówienie i wyglądają dokładnie tak, jak zażyczy sobie tego klient. Mogą być one wykonane w stylu, który nawiązuje do tradycji lub w bardziej nowoczesnej formie. Dzięki temu można je dopasować do każdego wnętrza.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter