Materiał Partnera Najwyższej jakości kruszywa budowlane – sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług firmy Awida!

Najwyższej jakości kruszywa budowlane – sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług firmy Awida!

Bez względu na to, czy chodzi o budowę mostu, nowego drapacza chmur czy też niewielkiego domku jednorodzinnego – materiałami niezbędnymi podczas każdej inwestycji są oczywiście kruszywa budowlane. Poszukując kompleksowego wsparcia w tym zakresie, warto zwrócić uwagę na dostawców, którzy dysponują zarówno sprawnie zorganizowaną logistyką, jak i szeroką ofertą asortymentową. Jednym z takich przedsiębiorstw jest firma Awida, która działa na runku usługowym od wielu lat. Na co konkretnie ze strony specjalistów mogą liczyć klienci?

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Odpowiedni dobór kruszyw budowlanych jest z technicznego punktu widzenia niezwykle istotny. Jako że każda budowa jest nieco inna, do sposobu realizacji prac zawsze trzeba podchodzić w nieco w odmienny sposób. Jak podkreślają specjaliści z firmy Awida – nasi klienci mogą liczyć na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Poza sprzedażą kruszyw budowlanych zakres świadczonych usług obejmuje również szeroko zakrojone doradztwo oraz pomoc logistyczną. Dzięki sporemu doświadczeniu potrafimy dostosować poszczególne rozwiązania do wymogów inwestora, a co za tym idzie – spełnić wszystkie jego oczekiwania.

Szeroka oferta asortymentowa

Obecnie klientom bardzo zależy na tym, aby wszystkie sprawy załatwić w jednym miejscu. Pozwala to zaoszczędzić przede wszystkim sporo cennego czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców, przedsiębiorstwo Awida zadbało m.in. o asortymentową różnorodność.

W ciągłej sprzedaży znajdują się takie materiały jak żwir płukany, pospółka kopana, tłuczeń, piasek kopany, piasek płukany oraz mieszanki granitowe 0-31,5 i 0-63. Wszystkie oferowane kruszywa budowlane są najwyższej jakości i znakomicie sprawdzają się branży budowlanej oraz drogowej. Specjaliści oferują również usługi w zakresie załadunku i rozładunku zamawianego materiału.

Precyzyjna wycena inwestycji

Kompleksowy wymiar obsługi obejmuje również przygotowanie szczegółowej wyceny. Opracowany kosztorys obejmuje nie tylko konkretne kruszywo, ale także wszystkie inne kwestie związane np. z transportem materiału na plac budowy. Dzięki temu klienci mogą od razu zapoznać się z koniecznymi do poniesienia wydatkami, a co za tym idzie – znacznie wydajniej zarządzać swoim budżetem.

Sprzedaż kruszyw w firmie Awida – dla kogo?

Fachowcy z przedsiębiorstwa Awida swoje usługi kierują zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i małych, średnich oraz dużych firm budowlanych. Atrakcyjne warunki współpracy oraz kompleksowy wymiar obsługi sprawiają, że oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas