Materiał Partnera Najważniejsze cechy urządzeń sygnalizujących od firmy EL-KO

Najważniejsze cechy urządzeń sygnalizujących od firmy EL-KO

Natężenie ruchu drogowego z roku na rok jest coraz większe. Poza samochodami po ulicach poruszają się także pojazdy komunikacji miejskiej, motocykle, rowery oraz piesi. Przy tak dużej ilości uczestników niestety ryzyko wypadku również wzrasta. Dlatego bardzo ważne jest zainwestowanie w wysokiej jakości drogowe urządzenia sygnalizujące, które nie tylko usprawnią ruch, ale i sprawią, że będzie bezpieczniejszy. Co w tej kwestii oferuje firma EL-KO?

Płynny i bezpieczny ruch

Na drogach co roku zdarza się wiele niebezpiecznych wypadków. Często są one spowodowane nie tylko nieuwagą i brawurą kierowców, ale także źle przystosowaną infrastrukturą sygnalizującą pierwszeństwo przejazdu. Dlatego władze każdego miasta powinny zainwestować w wysokiej jakości systemy sygnalizujące, które poinformują wszystkich uczestników o zasadach poruszania się w danym miejscu. W ofercie firmy znajdziemy między innymi urządzenia dźwiękowe, które są niezwykle innowacyjne, ponieważ poza samym sygnałem świetlnym emitują również sygnał dźwiękowy, który informuje o możliwości przejścia przez pasy osoby niewidome lub słabo widzące. Tego typu funkcje ma kaseta sterownicza PZK-5RW, zgodna z obowiązującymi przepisami i współpracująca z każdym sterownikiem bez względu na rodzaj napięcia i poziom zasilania.

Urządzenia sygnalizujące dostosowane do potrzeb

Oferta przedsiębiorstwa jest niezwykle rozbudowana, co jest gwarancją, że każdy klient znajdzie odpowiednie produkty. Odpowiednie dopasowanie urządzeń sygnalizujących jest bardzo ważne, jak bowiem sugeruje pracownik firmy EL-KO:

Obecnie infrastruktura drogowa jest bardzo rozbudowana, jednak z pomocą dobrze dobranych systemów możliwe jest płynne i bezpieczne kierowanie ruchem. Produkcją tego typu urządzeń zajmujemy się już od wielu lat. Dlatego mamy nie tylko niezbędną wiedzę, ale także doświadczenie umożliwiające realizację zlecenia szybko i rzetelnie. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób i stosujemy jak najlepsze rozwiązania, dzięki którym poruszanie się po drodze jest łatwiejsze i mniej ryzykowne.

Warto wspomnieć, że firma oferuje również kompleksowy serwis i usługi naprawcze w razie awarii.

Opracowanie:

Podziel się