Artykuł sponsorowany Na co zwrócić uwagę podczas zakupu armatury łazienkowej?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu armatury łazienkowej?

W dzisiejszych czasach, decydując się na zakup mieszkania czy realizację budowy domu, coraz częściej korzystamy z usług projektanta wnętrz. Projektując łazienkę, starannie należy dobrać również armaturę łazienkową. Zazwyczaj korzystamy z niej przez lata, dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór. Wybierając baterie do naszej łazienki warto wziąć pod uwagę styl łazienki i jej funkcjonalność, nie zapominając oczywiście o solidności wykonania i niezawodności. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu armatury łazienkowej – zapraszamy do lektury!

Przygotuj się

Zakup baterii ściennych musi być dobrze zaplanowany, bowiem należy o tym myśleć już na etapie wykończenia ścian. Jest to ważne z tego względu, że instalacja wodna musi być doprowadzona w sposób precyzyjny, aż do samej baterii. W innym wypadku może dość nawet do rozkuwania murów. Baterie ścienne występują raczej w starym budownictwie oraz w wielu blokach mieszkalnych. Nowoczesne budownictwo stawia na umywalkowe baterie nablatowe lub wielootworowe modele wannowe.

Armatura łazienkowa może również łączyć się z oszczędnościami - w niektórych bateriach wykorzystuje się specjalnie zaprojektowany system z ogranicznikiem przepływu wody, który jest w stanie zmniejszyć użycie wody nawet o 30%. 

Postaw na styl

Wiele osób podchodzi do urządzania mieszkania w sposób profesjonalny, gdzie liczy się każdy szczegół. Młode pary (w szczególności) stawiają na nowoczesny styl mieszkania, który charakteryzuje raczej prosta forma. Przełamanie stanowią elementy dekoracyjne wnętrza. Jeśli chodzi o łazienki, ich wyposażenie zazwyczaj jest minimalistyczne, proste i gładkie. W takim wnętrzu idealnie sprawdzi się armatura, którą można dostać w firmie Ga-Bi. Jeśli chcemy zachować nowoczesny wydźwięk, z pewnością sprawdzą się białe lub lśniące chromowe produkty.

Wysoka jakość

Współczesne rodziny wybierają dziś zazwyczaj wyposażenie, które oprócz tego, że będzie modne i funkcjonalne, to jednocześnie wysokiej jakości. Często dziś w łazienkach są wanna, prysznic i dwie umywalki. Klienci często wybierają elegancką armaturę łazienkową, która stylistycznie będzie pasować do większości wnętrz, a jednocześnie takie produkty nie wymagają dużej inwestycji. Prostota, funkcjonalność i wysoka jakość to najważniejsze cechy armatury łazienkowej.

Wybierając armaturę łazienkową trzeba również pamiętać o tym, aby zdecydować się na bezawaryjne urządzenia, co sprawi, że armatura sprawdzi się na lata.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas