Materiał Partnera Moskitiery jako skuteczny sposób na uciążliwe owady

Moskitiery jako skuteczny sposób na uciążliwe owady

Otwarcie okna w lecie sprawia, że do mieszkania napływa świeże powietrze, jednak wraz z nim, do domu dostają się komary, meszki i inne owady. Ich ukąszenia goją się szybko, natomiast niektóre mogą doprowadzić do gwałtownej reakcji alergicznej. Skutecznym sposobem na zabezpieczenie się przed inwazją niechcianych gości jest montaż praktycznych moskitier.

Moskitiery zapewniają skuteczną ochronę

Moskitiery wykonane są z lekkiej taśmy aluminiowej. Wielkość otworów w siatce została zaprojektowana tak, by skutecznie zatrzymywać owady. Wskazane rozwiązanie nie utrudnia cyrkulacji powietrza i nie przesłania widoku za oknem.

Moskitiery to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie

Przed zakupem moskitier trzeba dokonać dokładnych pomiarów okna. Zasadnicze znaczenie mają wysokość i szerokość każdego skrzydła, łącznie z jego ramą. Dzięki mierzeniu, zyskuje się gwarancję, że nabywa się produkt we właściwym rozmiarze. Moskitiery bez trudności można zainstalować zarówno w oknach rozwieralnych, jak i rozwieralno-uchylnych. Produkty umieszczane w drzwiach balkonowych, wyposażone są w dodatkowe wzmocnienie w formie poziomej poprzeczki zlokalizowanej standardowo w osi moskitiery.


Moskitiery są bardzo łatwe w instalacji

Dodatkową zaletą moskitier jest niezwykle prosta instalacja. Do montażu wykorzystywane są specjalne ruchome zaczepy, które nie naruszają struktury okna. W przypadku moskitiery przesuwnej, przeznaczonej do drzwi tarasowych, potrzebna jest większa wiedza i doświadczenie. Nie obędzie się bez pewnych narzędzi. Takie zadanie warto zlecić specjalistycznej ekipie – podkreśla specjalista reprezentujący firmę prowadzoną przez Adama Ratajskiego, która zajmuje się montażem, serwisem, sprzedażą żaluzji, rolet oraz moskitier.

Wysokie walory estetyczne i pielęgnacja

Moskitiery są nie tylko funkcjonalne, dodatkowo wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi. Na rynku dostępne są innowacyjne rozwiązania. Produkt występuje w różnych barwach i wzorach. Dzięki temu, z łatwością można dostosować moskitiery do określonego wnętrza.

Warto podkreślić, że moskitiery nie wymagają zabiegów pielęgnacyjnych, choć dla dłuższej trwałości można je zdemontować na okres zimowy i umyć. Wystarczy letnia woda z płynem do mycia naczyń. Czysty produkt ponownie montuje się latem.

Opracowanie:

Podziel się