Artykuł sponsorowany Monter Konstrukcje Rusztowaniowe Filip Papierak – profesjonalne rusztowania elewacyjne

Monter Konstrukcje Rusztowaniowe Filip Papierak – profesjonalne rusztowania elewacyjne

Niedługo rozpoczynasz budowę nowego obiektu wysokościowego? Na pewno zdajesz sobie sprawę z konieczności zainwestowania w solidne rusztowanie – bez którego przeprowadzenie prac budowlanych, instalacyjnych i dekarskich nie będzie możliwe! Jeżeli zależy Ci na zredukowaniu kosztów prowadzonej firmy – zastanów się nad wynajmem rusztowania elewacyjnego – oferowanego przez firmę Monter. W dalszej części artykułu przedstawimy Ci jej ofertę!

Rusztowanie elewacyjne – jakie wymagania musi spełnić?

Rusztowanie elewacyjne to konstrukcja stalowa wykorzystywana do prowadzenia prac na wysokościach. W związku z przeznaczeniem musi ono spełniać szereg rygorystycznych wymagań, które dotyczą między innymi odpowiedniego stopnia wytrzymałości, powierzchni pomostów, możliwości swobodnego przemieszczenia się i odpowiedniego stanu technicznego.

W Polsce nie obowiązuje certyfikacja rusztowań – jednak zdecydowana większość firm się na nią decyduje. Cały proces polega na potwierdzeniu jakości, stateczności i wytrzymałości danego systemu rusztowania i może go przeprowadzić wyłącznie uprawniona osoba, wyznaczona przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Kompleksowe usługi firmy Monter – montaż i transport

Zależy Ci na solidnym i profesjonalnie zamontowanym rusztowaniu elewacyjnym? Skontaktuj się z fachowcami z firmy Monter!

Zainwestowaliśmy w najwyższej jakości konstrukcje, które są bazą do przygotowania wytrzymałego rusztowania. Z naszych systemów korzystają duże firmy budowlane, jak i klienci indywidualni

– informuje pracownik firmy Monter Filip Papierak.

Korzystając z usług tego zakładu, możesz liczyć na dobór idealnego rusztowania. Firma Monter oferuje szeroki wybór konstrukcji – różniących się wielkością, maksymalnym udźwigiem, wysokością oraz mobilnością (możliwością przemieszczania). Co więcej, w ramach świadczonych usług, zajmuje się wynajmem długoterminowym i krótkoterminowym! Już teraz zachęcamy do zapoznania się z warunkami wynajmu i galerią posiadanych systemów – dostępną na stronie internetowej.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas