Artykuł sponsorowany Monitoring – skuteczny system bezpieczeństwa!

Monitoring – skuteczny system bezpieczeństwa!

Pracujesz na nocne zmiany i chcesz zabezpieczyć swój dom przed włamaniem? A może właśnie zakończyłeś budowę nowego obiektu firmowego i planujesz go solidnie zabezpieczyć? W obu sytuacjach najrozsądniejszym wyborem będzie monitoring, który dostarczy cennych informacji oraz umożliwi podgląd obrazu z dowolnego miejsca! Z naszego artykułu dowiesz się więcej na temat monitoringu! Zachęcamy do czytania!

Monitoring – zalety

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w monitoring? Oto kilka powodów:

  • możliwość podglądu obrazu – nowoczesny system monitorujący umożliwia skuteczne obserwowanie obrazu nawet z dalekiej odległości. Co więcej, zainstalowanie odpowiedniej aplikacji sprawi, że będziesz mógł kontrolować dany obiekt ze swojego smartfona. Ta opcja jest szczególnie przydatna dla rodziców małych dzieci, którzy zatrudniają nianię i chcą kontrolować, czy należycie wypełnia swoje obowiązki;

  • rejestracja obrazu – zakup systemu monitorującego z rejestratorem zapewnia możliwość rejestracji obrazu, a tym samym dostarcza cennych dowodów w przypadku kradzieży lub włamania;

  • kontrolowanie pracowników – kamery przydają się również w firmach, w których pracodawca chce kontrolować swoich pracowników!

Rodzaje monitoringu 

Wyróżniamy trzy podstawowe systemy monitoringu, w tym analogowy, cyfrowy (IP) oraz hybrydowy. Najnowocześniejszy i jednocześnie najskuteczniejszy jest monitoring IP, który umożliwia stworzenie rozległych instalacji!

Jeżeli nie wiesz, na jaki rodzaj monitoringu się zdecydować, skorzystaj z wieloletniego doświadczenia i wiedzy pracowników z firmy FHU El-Almis Łukasz Świderek!

Gdzie warto zamontować monitoring? Jak wpływa na bezpieczeństwo?

Na montaż monitoringu wizyjnego decydują się właściciele prywatnych posesji, obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej! Coraz częściej możemy spotkać monitoring w parkach oraz na ulicach.

Główną funkcją monitoringu jest ochrona mienia oraz osób. Informacja o monitorowaniu obiektu skutecznie odstrasza potencjalnych włamywaczy i może przyczynić się do rezygnacji z zamierzonych działań. 

 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas