Artykuł sponsorowany Miksokret – posadzka przemysłowa szybko i solidnie

Miksokret – posadzka przemysłowa szybko i solidnie

Wylewka betonowa to zwykle podkład pod właściwą posadzkę, ale czasem stosuje się też wylewanie posadzek w magazynach, na wielkopowierzchniowych halach, czy w instytucjach, które już same w sobie stanowią górną nawierzchnię, czyli po prostu podłogę betonową. I w jednej i w drugiej roli świetnie sprawdzają się posadzki mixokretem, który jest świetnym sposobem na przygotowanie wylewki, czy posadzki szybko, dobrze i tanio. Dowiedz się więcej!

Komu zlecić wykonanie posadzki betonowej?

Wylewanie posadzki miksokretem to usługa budowlana polegająca na zastosowaniu specjalnego agregatu mieszająco-pompującego, do którego wsypuje się cement i piasek oraz dolewa wodę. Urządzenie to urabia mieszankę betonową, która następnie za pomocą węża jest równomiernie rozprowadzana na podłożu. Tak wykonane posadzki dla przedsiębiorstw mogą zostać wykonane w ciągu jednego dnia, a zaprawa betonowa o konsystencji półsuchej schnie i wiąże znacznie szybciej, niż podawana tradycyjnie.

 Jeśli potrzebujesz wykonania na przykład posadzki dla fabryk, na dużej powierzchni, jest to najlepsze rozwiązanie. Warto zatrudnić do tego doświadczoną i wyspecjalizowaną firmę, taką jak Wojd-Bet Zbigniew Wojdyła, ponieważ fachowcy ci są dobrze obeznani z technologią, co usprawnia pracę budowlane. Także jeśli wykonujesz remont mieszkania, zastosowanie tej nowoczesnej metody jest uzasadnione, gdyż można ją dostosować do różnych innych instalacji, jak na przykład ogrzewanie podłogowe.

Co trzeba wiedzieć o naprawie posadzek przemysłowych?

Dobrze jest wiedzieć, że przy wykonywaniu posadzek dla firm, konieczne jest wykonanie odpowiednich dylatacji w posadzce, aby materiał dobrze pracował i nie pojawiły się uszkodzenia. Jak każdy materiał, tak samo i posadzka pracuje na rozciąganie i ściskanie, pod wpływem różnych czynników takich jak wilgoć, temperatura, czy obciążenia. Dochodzi wtedy do naprężeń w materiale, i jeśli nie mogą się one rozładować, pojawiają się wybrzuszenia, pęknięcia i odpryski. Naprawa posadzek betonowych to zadanie dla specjalistów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter