Artykuł sponsorowany Kompleksowe usługi geodezyjne – oferta firmy Intergeo z Żywca

Kompleksowe usługi geodezyjne – oferta firmy Intergeo z Żywca

Firma Intergeo od 1992 roku świadczy szereg usług geodezyjnych. Należące do niej biuro mieści się w Żywcu w województwie śląskim. Właścicielem tego prężnie działającego przedsiębiorstwa jest Michał Staszkiewicz. Natomiast jego oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. W tym artykule przedstawiamy czynności, które przeprowadzają doświadczeni geodeci.  

Geodezja i kartografia

Co warto wiedzieć o działalności firmy Intergeo zatrudniającej wykwalifikowanych geodetów? Przede wszystkim to, że obejmuje szeroki asortyment prac. Dla wygody klientów jej oferta została podzielona na cztery ważne kategorie. Mamy tu na myśli:

  • pomiary geodezyjne różnego typu,

  • obsługę inwestycji budowlanych,

  • inwentaryzacje powykonawcze,

  • tworzenie map do celów prawnych.

Każda z powyższych kategorii skupia szereg istotnych czynności. Przeprowadzają je doświadczeni specjaliści dysponujący nowoczesnymi urządzeniami. Trzeba tu dodać, że podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia. Zawsze biorą pod uwagę oczekiwania klientów. Teraz można przejść do rozwinięcia informacji o wspomnianych grupach prac.

Budowlane usługi geodezyjne

Osoby prywatne lub podmioty gospodarcze chcące skorzystać z oferty firmy Intergeo, mają do wyboru wiele działań. W pierwszej grupie usług geodezyjnych podstawą są pomiary sytuacyjno-wysokościowe potrzebne do zakładania map zasadniczych i numerycznych. Równie ważną rolę odgrywają pomiary realizacyjne. Ich celem jest wytyczenie budowli w terenie, tyczenie sieci uzbrojenia oraz innych elementów zagospodarowania danej działki. W drugiej kategorii znajdują się inwentaryzacje powykonawcze wykonywane po zakończeniu wznoszenia budynku. W wyniku tych procesów powstają dokumenty geodezyjno-kartograficzne. Opracowania przekazywana do ośrodków prowadzonych przez Państwowy Zasób Geodezyjny i Kartograficzny.

Do opisania pozostały jeszcze dwie kompleksowe usługi geodezyjne. Wśród nich znajduje się obsługa inwestycji budowlanych obejmująca czynności formalno-prawne i techniczne. Więcej na jej temat mówi pracownik Przedsiębiorstwa Usług Geodezyjnych Intergeo:

Obsługa inwestycji ma związek z przygotowaniem i przeprowadzeniem całego procesu. Skupia się na wytyczaniu granic nieruchomości i głównych osi obiektów. Należy do niej też tworzenie dokumentacji oraz pomiary kontrolne i inwentaryzacja powykonawcza.

Czas na ostatni element oferty firmy z Żywca. To sporządzanie map do celów prawnych, na przykład do założenia księgi wieczystej czy zniesienia współwłasności. Jakość tych usług stoi na najwyższym poziomie.

Opracowanie:

Intergeo Przedsiębiorstwo usług geodezyjnych Michał Staszkiewicz

Żywiec , al. Legionów 21B lok. 3

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas