Artykuł sponsorowany Kompleksowe usługi dźwigowe oferowane przez firmę Roboty Ziemne Rogiński

Kompleksowe usługi dźwigowe oferowane przez firmę Roboty Ziemne Rogiński

Dźwig wykorzystywany jest do pracy na wielu placach budowy, pozwala przenosić przedmioty o dużych rozmiarach i nietypowych kształtach. Zakup takiego sprzętu wiąże się ze sporym wydatkiem, dlatego wiele firm i prywatnych inwestorów korzysta z usług dźwigowych firmy Rogiński z miejscowości Koziegłowy, która posiada specjalistyczny sprzęt i zatrudnia wykwalifikowanych operatorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnym maszynom jest w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

Jakie dźwigi wykorzystuje do prac firma Rogiński?

Firma posiada sprzęty, które mogą sprostać najtrudniejszym zadaniom. Dźwigi to zespół pojazdów, które mają indywidualne cechy i są wykorzystywane do różnych prac. Firma Rogiński oferuje usługi dźwigowe dźwigami samojezdnymi i HDS. Pierwsze z nich są osadzone na podwoziu samochodu ciężarowego lub na podwoziu samojezdnym. Pojazdy te, napędzane jednym lub dwoma silnikami, są zbudowane są z wyciągarek i wychylnego wysięgnika osadzonego na pomoście obrotowym. Do prac budowlanych na wysokościach i do przenoszenia ładunków firma wykorzystuje sprzęt marki Liebherr. Dzięki tego typu dźwigom z łatwością można przetransportować, załadować, oraz rozładować komponenty do pracy. Wysięgnik ma długość do 140 metrów, więc można nim bezpiecznie zamontować najbardziej wymagające konstrukcje. D

rugi typ pojazdów wykorzystywanych przez firmę Roboty Ziemne Rogiński to dźwigi HDS, inaczej nazywane dźwigami przenośnymi lub hydraulicznymi dźwigami samochodowymi. Za pomocą tego sprzętu rozładowuje się przewożone materiały budowlane, a także transportuje załadunek na plac budowy. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi firma jest w stanie przewieźć do 16 ton załadunku.

Do jakich prac wykorzystuje się dźwigi?

Dźwigi wykorzystuje się w różnych gałęziach przemysłu: budownictwie, hutach, stoczniach, a także metalurgii. Najczęściej spotkać je można na budowie, ponieważ pozwalają załadować i rozładować materiały oraz przenosić konstrukcje stalowe i drewniane a także kontenery. Pojazdy te wykorzystuje się również przy pracach montażowych i wykończeniowych, jak wstawianie okien i tynkowanie ścian budynków. Nie może ich zabraknąć przy rozbiórkach budynków. Bez nich niemożliwe byłoby budowanie wiaduktów, mostów i autostrad.

Z usług dźwigowych korzystają firmy budowlane, prywatni inwestorzy, czy nawet zakłady zieleni miejskiej i ratownictwo drogowe. W firmach produkcyjnych używane są do obsługi linii produkcyjnych i taśmowych. Zakup dźwigu to spora inwestycja, dlatego warto skorzystać z usług dźwigowych firmy Roboty Ziemne Rogiński, która dysponuje sprzętem wysokiej jakości marki Liebherr.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas