Artykuł sponsorowany Jakie usługi regeneracyjne pił tarczowych wykonuje firma Prod-Red?

Jakie usługi regeneracyjne pił tarczowych wykonuje firma Prod-Red?

Piły to uniwersalne narzędzia, mające wiele zalet i bardzo szerokie zastosowanie. Jest to podstawowy osprzęt każdego majsterkowicza i profesjonalnego rzemieślnika. Służą do cięcia różnego rodzaju materiałów. Zależnie od przeznaczenia różnią się rodzajem ostrza, którego kształt i wielkość zębów dostosowane są konkretnego materiału. To właśnie te różnice kształtują właściwości urządzenia.

Co powinniśmy wiedzieć o piłach?

Piły stolarskie charakteryzują się różnym ustawieniem zębów, które dostosowane są do cięcia drewna twardego, miękkiego, czy też o określonym stopniu wilgotności. Obecnie, obok klasycznych pił ręcznych, stosowane są piły zautomatyzowane, które mają dużą wydajność i wysoką precyzję przecinania. Pod względem konstrukcji piły rozróżniamy piły tarczowe, taśmowe, łańcuchowe, traki, wyrzynarki oraz piły szablaste. Powszechnie stosowanym elektronarzędziem są piły tarczowe, które służą głównie do przecinania drewna lub metalu. Przeznaczone są do pracy z pilarkami ręcznymi lub stołowymi. Jeśli chcemy, aby piły pracowały bez zarzutu, należy poddawać je systematycznej regeneracji, najlepiej w firmie Prod-Red. Ze względu na różną moc pilarek mają bardzo szerokie zastosowanie zarówno w domowych, jak i profesjonalnych pracach.

Dlaczego warto oddać piły tarczowe do regeneracji w firmie Prod-Med?

Gwarancją równego i prostego cięcia jest odpowiednia ostrość oraz czystość piły.

Pozostałość po drwach, czyli pyły, fragmenty trocin oraz zastygłe zlepki żywic osiadłe na tarczy mogą przyczynić się do przegrzania lub zmian parametrów

– mówi ekspert.

Takie zmiany negatywnie wpływają na jakość cięcia, które drastycznie spadnie. Firma Prod-Med specjalizuje się w regeneracji pił tarczowych typu Multix oraz pił do cięcia wzdłużnego. Jeśli oddamy takie piły specjalistom tej firmy, usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie. Regeneracja pił oparta jest o najnowsze rozwiązania techniczne i obejmuje wymianę wszystkich spieków, czyszczenie, prostowanie, walcowanie, piaskowanie oraz ostrzenie piły.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas