Artykuł sponsorowany Jakie rozwiązania wybrać podczas projektowania wnętrza domu?

Jakie rozwiązania wybrać podczas projektowania wnętrza domu?

Wielu z nas w pewnym momencie swojego życia decyduje się na zakup własnego mieszkania lub na wybudowanie domu. W związku z tym możemy urządzić go po swojemu, stosując wszystkie rozwiązania, które mogą ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Jeżeli zamierzamy osiąść w tym miejscu na wiele lat, warto zainwestować więcej pieniędzy, tak aby żyło nam się komfortowo i wygodnie.

Rozsądne gospodarowanie przestrzenią

Mamy ograniczony metraż, który trzeba w jakiś sposób zagospodarować. Jeżeli zrobimy to w rozsądny sposób, oszczędzimy wiele miejsca, a jednocześnie maksymalnie wykorzystamy wolną powierzchnię. Jeżeli nie potrafimy wyobrazić sobie, jak mogłoby wyglądać każde z pomieszczeń lub po prostu jesteśmy zajęci innymi, ważniejszymi sprawami, zawsze możemy zlecić to odpowiedniemu fachowcowi. Firmy zajmujące się aranżacją wnętrz, takie jak Golt Studio, są w stanie pomóc nam jak najlepiej zaprojektować każde pomieszczenie, by spełniało wszystkie nasze oczekiwania i było jak najbardziej funkcjonalne. Specjaliści przeprowadzą z nami szczegółową rozmowę, podczas której przedstawimy swoje oczekiwania, opowiemy o stylu, w jakim chcielibyśmy urządzić nasz dom i na tej podstawie powstanie projekt, który jeżeli spełni nasze oczekiwania, zostanie wdrożony do realizacji. Projektant wnętrz pomoże nam w odpowiednim doborze kolorów, wzorów, mebli i wszystkiego, co jest niezbędne. Może nam towarzyszyć podczas zakupu wyposażenia i będzie doglądał kolejnych etapów realizacji projektu.Projektowanie na wymiar

Coraz więcej osób decyduje się na meble projektowane na wymiar. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż profesjonalni rzemieślnicy dokonają dokładnych pomiarów pomieszczenia, a my będziemy mogli wybrać kolor, wykończenie i dodatkowe funkcje, jakich oczekujemy od zamawianego produktu. W kuchni możemy zastosować takie rozwiązania jak: szafki z cichym domykaniem, system wysuwanych półek, ukryte gniazdka czy wysuwane szuflady. Są to tylko niektóre rozwiązania, które mogą być użyte w nowoczesnej kuchni. W tym przypadku również możemy skorzystać z projektu, który wykona dla nas projektant wnętrz. W sypialni z kolei popularne stały się szafy na wymiar, które są o wiele bardziej pojemne, niż standardowe, prezentowane w katalogach meblowych. Do tego możemy spersonalizować ich powierzchnię i zmienić zwykłe półki na szafkę na buty lub specjalną szufladę na biżuterię, dodać podświetlenie LED czy system domykania drzwi przesuwnych. Meble stworzone pod indywidualne oczekiwania nadają pomieszczeniu charakteru, są wyjątkowe i zdecydowanie cechują się lepszą jakością wykonania, niż te, oferowane przez sieci sklepów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas