Artykuł sponsorowany Jakie imitacje budowlane sprawdzą się na elewacji?

Jakie imitacje budowlane sprawdzą się na elewacji?

Imitacje budowlane coraz częściej zdobią elewację budynków. Dotyczy to nie tylko nowoczesnych budynków firmowych, ale również zwyczajnych domów jednorodzinnych oraz bloków. Doskonale się prezentują, są stosunkowo niedrogie i jednocześnie trwałe. Jakie imitacje warto zastosować na elewację swojego domu i gdzie szukać firmy, która prawidłowo je wykona?

Jakie imitacje można wykonać?

Imitacje budowlane występują pod wieloma postaciami. Jedną z najpopularniejszych jest oczywiście imitacja drewna. Wykończenie elewacji przy pomocy naturalnego drewna to nie do końca dobre rozwiązanie. I choć wygląda równie dobrze, wymaga ono regularnej renowacji i impregnowania, w przeciwnym razie szybko zacznie ulegać korozji. Wiele osób decyduje się również na imitację betonu, piaskowca lub klinkieru. Materiały te są przede wszystkim wyjątkowo trwałe, dzięki czemu elewacja może wyglądać perfekcyjnie przez wiele lat i nie trzeba jej remontować.

Ogromną zaletą jest ekskluzywny wygląd budynków, którego nie można uzyskać przy pomocy klasycznego wykończenia elewacji np. przy pomocy zwykłego tynku i farby. Właściciele domów mogą wybierać spośród setek różnych wzorów imitacji, dlatego łatwo dostosować je do indywidualnego stylu każdego budynku.

Jak znaleźć specjalistów?

Żeby imitacje budowlane były wysokiej jakości, konieczne będzie skorzystanie z usług profesjonalnej firmy. Przykładem może być przedsiębiorstwo Fudal, które świadczy usługi w obrębie Krakowa i Myślenic. Warto zdecydować się na firmę, która cieszy się pozytywną opinią swoich klientów, gdyż nie trzeba obawiać się o zbyt wygórowane koszty oraz nieestetyczne wykonanie elewacji.

Cechy dobrej firmy budowlanej:

  • Szeroki wybór imitacji – dzięki temu można mieć pewność, że elewacja będzie unikatowa, a nie tworzona według kilku standardowych wzorów.
  • Atrakcyjne ceny – powinny być adekwatne do jakości materiałów. Zaufany specjalista nie naciąga klienta na dodatkowe koszty.
  • Wykwalifikowana ekipa – wykonaniem imitacji powinni zająć się odpowiednio przeszkoleni pracownicy, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie.
  • Profesjonalne doradztwo – przedstawiciele firmy powinni stosować się do zaleceń klienta, ale jednocześnie podpowiadać korzystne rozwiązania. Zwykle właściciel domu nie ma doświadczenia w budownictwie, dlatego zaplecze doradcze będzie ogromnym plusem.
  • Referencje – specjaliści w branży mogą pochwalić się przede wszystkim referencjami. Przedstawią opinię poprzednich klientów oraz wykonane przez siebie prace (np. w formie fotografii).

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas