Materiał Partnera Jak znaleźć dobrą ekipę brukarską?

Jak znaleźć dobrą ekipę brukarską?

Kostka brukowa od lat cieszy się ogromną popularnością. Zawdzięcza to wielu zaletom, do których można zaliczyć uniwersalne zastosowanie, niezwykłą trwałość, łatwość układania, wysokie walory estetyczne. Aby jednak kostka spełniała swoje funkcje, powinna być umiejętnie ułożona przez dobrego brukarza. Na rynku jest wiele firm brukarskich, jak jednak znaleźć tę, która spełni nasze oczkiwania? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Opinie i rekomendacje

Jeśli poszukujesz dobrego lekarza, korepetytora dla dziecka lub warsztatu samochodowego, najprawdopodobniej korzystasz z rekomendacji rodziny lub znajomych. Jeśli bliscy nie mają nikogo do polecenia, możliwe, że sprawdzasz opinie o danej firmie lub osobie. Podobnie może być przy wyborze ekipy brukarskiej. 

Doświadczenie

Doświadczenie jest ogromnym atutem w każdej dziedzinie, również w brukarstwie. Co prawda nie sugerujemy, żeby od razu odrzucać młode firmy - wszak każda duża firma stawiała kiedyś pierwsze kroki. Jeśli jednak zależy ci na czasie i wysokim poziomie świadczonych usług, wybierz firmę z doświadczeniem. Przy początkującej firmie brukarskiej jest większe ryzyko pojawienia się nieprzyjemnych niespodzianek.

Otwartość na potrzeby klienta

To jest kolejna cecha, na którą warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań dobrego brukarza. Dobry fachowiec chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także postara się zrealizować każdy brukarski pomysł klienta.

Brukarstwo artystyczne

Jeśli zależy ci na ułożeniu nawierzchni, która będzie miała nietypowe wzornictwo, zorientuj się, czy potencjalny fachowiec na pewno dobrze się na tym zna. Obecnie kostka brukowa jest dostępna w najróżniejszych wzorach i kolorach, co pozwala na dużą swobodę aranżacyjną i niezwykle intrygujące efekty wizualne. Dziedzina, która się tym zajmuje to brukarstwo artystyczne.

Otwartość na podpisanie umowy

W przypadku każdego rodzaju usług budowlano-wykończeniowych, w tym również usług brukarskich, warto jest podpisać pisemną umowę. Taki dokument powinien zawierać m.in.: termin rozpoczęcia i zakończenia prac, wynagrodzenie, zakres prac. Umowa jest również podstawą do ewentualnych reklamacji. Dobry fachowiec nie będzie miał problemu z jej podpisaniem, ponieważ wie, że taki dokument zabezpiecza również jego interesy.

Profesjonalne usługi brukarskie

Te wszystkie opisane powyżej cechy charakteryzują firmę Prestige Bruk Andrzej Żulewski z Pruszkowa. Firma od wielu lat działa na polskim rynku, oferując najwyższy poziom świadczonych usług. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Jej priorytetami są dokładne wykonanie każdego zlecenia i zadowolenie klienta.

Opracowanie:

Prestige Bruk Andrzej Żulewski

Pruszków , Korczaka 8 lok. 62

  • tel. 798 361 681

Podziel się