Artykuł sponsorowany Jak zaaranżować przedpokój?

Jak zaaranżować przedpokój?

Przedpokój to wyjątkowe pomieszczenie – jest obowiązkowym elementem układu przestrzennego każdego mieszkania czy domu, a jednak jego aranżacja może przysporzyć kłopotów. Powodem jest nietypowy kształt i często niewielki metraż, ale również konieczność zorganizowania w tej przestrzeni odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania. W tej ostatniej kwestii może pomóc firma K. S. Olszewscy, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie.

Jak urządzić przedpokój?

Bez różnicy, na jaki styl przedpokoju zdecydują się inwestorzy, każdy z nich musi pamiętać o kilku istotnych zasadach. Pierwszą z nich jest dobór odpowiedniego oświetlenia. Z racji tego, że większość holi w mieszkaniach nie ma okna, warto zainwestować w kilka źródeł światła. Dobrym pomysłem będą lampy wiszące bądź praktyczne oprawy na szynoprzewodach, które są łatwe w montażu. Warto pamiętać również o umieszczeniu kilku kinkietów. Jeżeli w przedpokoju znajdzie się miejsce na niewielką komodę bądź konsolę, na której będzie można postawić torebkę lub położyć klucze, na tym meblu można postawić również klimatyczną lampę stojącą.

W przedpokoju powinna pojawić się jasna paleta barw, która optycznie powiększy pomieszczenie. Mile widziane są tu nie tylko biel, ale również odcienie szarości czy beżu. W tym pomieszczeniu sprawdzą się również fototapety, które nadadzą wnętrzu głębi oraz kilku dodatkowych metrów. O optyczne powiększenie przedpokoju zadbają również lustra. W holu nie może zabraknąć również miejsca do przechowywania kurtek zimowych, butów, a także rzeczy, z których nie korzysta się na co dzień. Z tego faktu doskonale zdają sobie sprawę pracownicy firmy K. S. Olszewscy Meble, którzy od ponad dwudziestu pięciu lat tworzą elementy wyposażenia wnętrz na wymiar.

Jak zorganizować miejsce do przechowywania w przedpokoju?

Większość holi ma dość nietypowy kształt. W związku z tym najlepszym miejscem do przechowywania w przedpokoju będą szafy wnękowe, stworzone na zamówienie. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie wymiarów mebla do układu pomieszczenia, ale również na dopasowanie szafy czy komody do stylu pomieszczenia. Stworzenie elementu wyposażenia przedpokoju na indywidualną prośbę wiąże się z możliwością wybrania pożądanego koloru i rodzaju płyty. Przy organizacji miejsca do przechowywania w przedpokoju należy pamiętać również o odpowiednim zagospodarowaniu wnętrza szafy. Warto umieścić tutaj nie tylko drążki na kurtki, ale również półki na zimowe czapki i kurtki, a także na kartony z rzeczami, które nie muszą być pod ręką.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas